Image default
Klub

Bailly: Liczę na dalszą współpracę z Blindem

628-390-bailly-3

Eric Bailly został wybrany najlepszym zawodnikiem Manchesteru United w sierpniu. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej podzielił się swoimi przemyśleniami na temat współpracy z Daleyem Blindem.

Eric nie ma wątpliwości, że nawiązał z Daleyem dobre relacje. 22-latek jest nowym zawodnikiem na Old Trafford, ale bardzo szybko zaadaptował się w nowym zespole. Bailly zagrał we wszystkich oficjalnych meczach Manchesteru United w sezonie 2016/17. W każdym z nich jego partnerem na środku obrony był Blind.

Nie miałem problemów z wprowadzeniem się do nowej drużyny. Duża w tym zasługa moich kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego. Muszę im za to podziękować, ponieważ bez nich nie miałbym możliwości zdobycia nagrody najlepszego gracza sierpnia. Daley ma doświadczenie gry w Premier League. Dzięki temu nasza współpraca wygląda tak dobrze. Wydaje mi się, że menadżer na nas stawia, bo widzi udaną współpracę, którą prezentujemy z Daleyem. Mam nadzieję, że w przyszłości nic się nie zmieni.

Bailly był najlepszym graczem Manchesteru United w czasie derbowego meczu z Manchesterem City.

Eric Bailly nigdy nie grał w tak zaciętym spotkaniu derbowym, jednak był naszym najlepszym piłkarzem w meczu przeciwko Manchesterowi City. Potrafi sobie poradzić z każdą sytuacją. – powiedział Jose Mourinho po meczu.

Podobne artykuły

Solskjaer o nowym kontrakcie De Gei

adi87a

Oficjalnie: Solskjaer wybrał kadrę United na Tournee

adi87a

Oficjalnie: Axel Tuanzebe podpisał nowy kontrakt!

adi87a