Image default
Klub

Ibra zamierza zostać menadżerem

628-390-zlatan-manutd-3

Zlatan Ibrahimovic wykorzystuje czas na Old Trafford, aby przygotowywać się do roli menadżera w dalszej przyszłości.

34-letni napastnik zaliczył bardzo dobre wejście do Manchesteru United. W 4 meczach zdobył 4 bramki i wydatnie przyczynił się do zwycięstw “Czerwonych Diabłów”. Szwed zrezygnował z gry w reprezentacji, dzięki czemu ma więcej czasu na odpoczynek przed meczem derbowym z Manchesterem City.

Ibra podpisał roczny kontrakt z Manchesterem United, ale według doniesień mediów negocjuje warunki przedłużenia kontraktu. Dziennikarze The Sun powołują się na źródło wewnątrz klubu, które twierdzi, że Ibra wykorzystuje czas na Old Trafford, aby przygotować się do bycia menadżerem lub trenerem.

Zlatan już teraz planuje przyszłość w futbolu, ale powiedział kolegom z boiska, że nie planuje emerytury w ciągu najbliższych 2-3 lat. Jose jest zadowolony z decyzji Ibry i zapewnił mu miejsce w sztabie szkoleniowym. Zlatan nie chce od razu podejmować samodzielnej pracy jako menadżer i na razie odpowiada mu nauka u boku Mou.

Jose Mourinho wielokrotnie mówił o doświadczeniu Ibry, który ma pomóc w rozwoju Marcusowi Rashfordowi. Jak widać nie były to czcze słowa.

Podobne artykuły

Solskjaer o nowym kontrakcie De Gei

adi87a

Oficjalnie: Solskjaer wybrał kadrę United na Tournee

adi87a

Oficjalnie: Axel Tuanzebe podpisał nowy kontrakt!

adi87a