Image default
Reprezentacje

628-390-martial-fra

Reprezentacja Francji pokonała w rozgrywanym w Bari meczu towarzyskim Włochy 3-1. Wyróżniła się w tym meczu dwójka piłkarzy Manchesteru United – Anthony Martial zdobył gola, a Paul Pogba zaliczył dwie asysty.

Po bramkach Martiala i Oliviera Giroud dla Francji oraz golu Graziano Pelle dla Włochów, Les Bleus prowadzili do przerwy 2-1. Przy bramce napastnika United, asystę zaliczył jego kolega z drużyny, Paul Pogba.

W przerwie 17-letni Donnarumma zastąpił w bramce Buffona. Młody Włoch obronił jeden groźny strzał w drugiej części gry, lecz 10 minut przed końcowym gwizdkiem popełnił błąd wychodząc przed linie bramkową, w efekcie czego dał się zaskoczyć strzałem z ostrego kąta w krótki róg Kurzawy. Drugą asystę w meczu przy tym gola zanotował Pogba.