Klub

Parker: Rooney jest otyły i powolny


628-390-rooney-13

Zdaniem Paula Parkera, Wayne Rooney ma nadwagę, jest bardzo powolny i nie powinien mieć miejsca w podstawowej jedenastce Manchesteru United.

Rooney wprawdzie strzelił gola w meczu 1 kolejki Premier League z Bournemouth, ale jego ogólny występ w tym spotkaniu był krytykowany przez wielu fanów, podobnie jak jego słaba gra w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty z Leicester City.

Parker, który zdobył z United dwa mistrzostwa Anglii jest zdania, że Rooney powinien zasłużyć na grę w pierwszym składzie, a nie znajdować się w nim ze względów marketingowych.

To sezon, który podsumuje grę Rooneya. On nie jest już piłkarzem, który bije rekordy, ale zawodnikiem który jest u schyłku kariery w Manchesterze United. Powinien udowodnić swoją wartość i pokazać, że zasługuje na pierwszy skład, a nie grać w nim z urzędu ze względów marketingowych – powiedział były defensor Czerwonych Diabłów.

Ludzie patrzą na niego przez pryzmat tego co dokonał na przestrzeni lat, a nie przez to jak prezentuje się obecnie. Gdyby ktoś wcześniej tylko słyszał o Rooneyu, a dopiero teraz by go zobaczył, pomyślał by co to za gościu? On ma nadwagę i jest powolny. Ten strzał był tragiczny i wyglądał jak by nie był w stanie szybciej poruszyć swojego ciała – dodał Parker.

X