Ze Świata

Redknapp: Bailly stanie sie ulubieńcem kibiców United


628-390-bailly-2

Ekspert “Sky Sports”, Jamie Redknapp jest po ogromnym wrażeniem wystepu Erica Bailly w meczu z Bournemouth i wierzy, że reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej stanie sie ulubieńcem kibiców Manchesteru United.

Obrońca Czerwonych Diabłów, który zadebiutował wczoraj w Premier League, został wybrany piłkarzem meczu z Bournemouth.

Byłem pod wielkim wrażeniem Bailly’ego. To prawdziwy diament. Wszyscy popełniamy błędy. On jest bardzo silny i szybki. Oglądałem jego pierwszy mecz z Wigan i stwierdziłem wówczas, że wciąż musi się wiele nauczyć.

– Ale jest to wymarzony piłkarz dla pomocników, ponieważ potrafi też rozgrywać. Często podawał do pomocników, jest bardzo spokojny i bezkompromisowy. Kibice Man Utd go pokochają.

– To bardzo, ale to bardzo dobry obrońca. Nie bawi się z piłką, jeśli jest taka potrzeba, wybije ją przed siebie. Jest bardzo silny i myślę, że pieniądze wydane na niego szybko się spłacą.

– Grał w parze z Daleyem Blindem, który też zaliczył bardzo dobre spotkanie. Przed meczem sądziłem, że będą mieć problemy z ofensywną trójką Bournemouth, ale poradzili sobie bardzo dobrze. Dobrze współpracowali i byłem pod wielkim wrażeniem Bailly’ego – powiedział Redknapp.

X