Klub

Mourinho: Wierzę w Memphisa!


628-390-memphis-6

Jose Mourinho wierzy, że Memphis Depay po słabym pierwszym sezonie w barwach Manchesteru United wróci silniejszy i pokaże w bieżących rozgrywkach na co go stać.

Holender miał być jedną z pierwszych ofiar rewolucji kadrowej Jose Mourinho, tymczasem menadżer Czerwonych Diabłów widzi 22-latka w swoich planach i liczy, że odzyska on pewność siebie po niepowodzeniu w poprzedniej kampanii.

Oczywiście, że chcę by Memphis był częścią mojego składu. Nie chcę wracać do poprzedniego sezonu, za to pamiętam go z czasu gry w PSV i z Mundialu dwa lata temu, gdy był bardzo młodym chłopakiem.

– Pamiętając go z tamtego okresu, chcę go zachować w drużynie. Wierzę w niego, szczególnie gdy widzę dobrego chłopaka i profesjonalistę.

– Nie obchodzi mnie co mówią ludzie. Widzisz go jadącego niezłym samochodem i stwierdzasz, że ten gość nie myśli o futbolu, ale tak nie jest. Memphis jest sfrustrowany z powodu tego co się stało w zeszłym sezonie, kiedy stracił całą pewność siebie. Ale on wróci – powiedział menadżer Czerwonych Diabłów.

X