Klub

Zlatan: Moge grać w United przez kilka lat


628-390-zlatan-galatasaray-2

Zlatan Ibrahimovic w wywiadzie dla “Sky Sports” powiedział, że mimo 34 lat na karku może reprezentować barwy Manchesteru United przez kilka najbliższych lat.

Transfer Ibrahimovica do United jest przez wielu traktowany jako bardzo krótkoterminowe rozwiązanie, on sam jednak wierzy, że może grać tak długo, dopóki jego gra będzie przynosiła korzyść drużynie.

Zobaczymy co się wydarzy. Nigdy nie wiemy co się stanie. Być może będę tu grał przez więcej niż dwa sezony, być może przez więcej niż trzy. Zobaczymy jak długo będę się dobrze prezentował.

– Nie będę nigdzie dlatego, że jestem Ibrahimovic. Będę tu dlatego, że wciąż mogę dobrze grać i pomagać drużynie osiągać dobre wyniki.

– Nadszedł czas by przejść do Anglii, a poza tym kto nie chciałby grać dla Manchesteru United? Nie wierze, że jest ktoś, kto mógłby powiedzieć nie takiemu klubowi jak Manchester United.

– Prawdopodobnie piłkarze grający też dla innych klubów w Anglii chcieliby tu grać, na sto procent. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem i że mogę reprezentować Manchester United. Nawet ta nazwa brzmi fajnie – powiedział Ibra.

X