Klub

Charlton zachwycony Rooneyem


Herrera-Rooney_3421249b[1]

Sir Bobby Charlton jest rozczarowany, że wkrótce jego rekord strzelecki zostanie pobity, jednak chwali Wayne’a Rooneya za jego niezłomną postawę.

Wayne w zeszłym sezonie pobił rekord Charltona pod względem bramek w reprezentacji Anglii, natomiast rozgrywkach 2016/17 powinien odebrać Bobby’emu miano najlepszego strzelca Manchesteru United. Rooney w koszulce “Czerwonych Diabłów” strzelił 245 goli we wszystkich rozgrywkach i traci tylko 4 gole do rekordu.

W zeszłym roku pogratulowałem Wayne’owi pobicia mojego reprezentacyjnego rekordu. Długo byłem rekordzistą i napawało mnie to dumą. Bardzo zdziwiłbym się, gdyby w nadchodzącym sezonie Rooney nie zabrał mi kolejnego rekordu. Oczywiście jest to dla mnie rozczarowaniem, jednak spodziewałem się, że prędzej czy później ktoś mnie prześcignie. Na szczęście wyprzedzi mnie Wayne Rooney, który strzela bramki w barwach moich ukochanych zespołów.

Sir Bobby pogratulował Rooneyowi wspaniałej kariery, ale uważa, że kapitan reprezentacji Anglii i Manchesteru United ma jeszcze przed sobą wiele dobrego.

Wayne może być dumny ze swoich osiągnięć w barwach Manchesteru United i reprezentacji Anglii. Jest niesamowitym piłkarzem. Ma jeszcze wiele lat gry przed sobą i gdy skończy karierę z miejsca będzie trzeba go uznać za legendę.

 

X