Transfery

Le 10 Sport: Man Utd i Juventus zainteresowane Sissoko


628-390-sissoko

Juventus Turyn i Manchester United są zainteresowane pozyskaniem piłkarza Newcastle United, Moussy Sissoko – podaje francuskie “Le 10 Sport”.

Od dłuższego czasu media piszą o potencjalnym transferze Paula Pogby do Manchesteru United, lecz w dniu dzisiejszym agent piłkarza, Mino Raiola ochłodził spekulacje mówiąc, że wcale nie jest przesądzone odejście jego klienta z Juventusu i możliwe, że zostanie on w Turynie.

Do tej pory wydawało się, że w przypadku niepowodzenia transferu Pogby, alternatywą dla niego będzie jego kolega z reprezentacji i na co dzień piłkarz Paris Saint-Germain – Blaise Matuidi, tymczasem zdaniem francuskich mediów, Czerwone Diabły zainteresowały się innym z Francuskich pomocników – Moussą Sissoko.

Zainteresowanie pomocnikiem Newcastle wyraża również Juventus, lecz dla Starej Damy piłkarz jest raczej rozpatrywany jako ewentualne zastępstwo w przypadku transferu Pogby do Manchesteru.

Newcastle United jest skłonne sprzedać swojego zawodnika, jednak ze względu na jego bardzo dobrą grę na Euro 2016, zainteresowani będą musieli się liczyć z wydatkiem rzędu 35 milionów funtów.

X