Transfery

Felipe Anderson nie wie dlaczego nie trafił na Old Trafford


628-390-felipe-anderson

Felipe Anderson miał trafić na Old Trafford w trakcie letniego okienka transferowego przed sezonem 2015/16. Ostatecznie do transferu nie doszło, a sam zainteresowany nie wie dlaczego nie przeszedł do Manchesteru United.

Działacze Manchesteru United starali się o pozyskanie Felipe na początku okienka transferowego. Angielski klub był w stanie zaoferować 20 milionów funtów, co dla działaczy Lazio było zbyt niską kwotą. Ostatecznie na miejsce Andersona pozyskano Anthony’ego Martiala.

Nie wiem dlaczego nie trafiłem na Old Trafford, ale nie martwię się tym. Mam kilkuletni kontrakt z Lazio i moim celem jest wypełnienie go. Utrzymuję dobre relacje z działaczami Lazio, więc odejdę, jeśli oferta będzie korzystna dla mnie i klubu.  – mówi Anderson.

Angielscy i włoscy dziennikarze informowali o ofercie Manchesteru United w  trakcie zimowego okienka transferowego, jednak również wtedy nie doszło do konkretnych negocjacji. Jose Mourinho najprawdopodobniej nie jest zainteresowany usługami pomocnika, który w 45 meczach ostatniego sezonu zdobył 9 bramek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X