Transfery

Raiola: Ibrahimovic rządny rewanżu na Guardioli


628-390-zlatan-guardiola

Zlatan Ibrahimovic chce się odpłacić nowemu menadżerowi Manchesteru City, Pepowi Guardioli – przekazał agent zawodnika, Mino Raiola.

Szwed reprezentował barwy FC Barcelony w latach 2009-2011, kiedy to drużynę z Katalonii prowadził Pep Guardiola, lecz ich relacje w tym czasie nie były dobre, ponieważ trener Blaugrany wyżej w hierarchii napastników od Zlatana stawiał młodego Leo Messiego.

Myślę, że on chce się zrewanżować Guardioli, lecz nie sądzę by było to jego głównym celem – powiedział Raiola dla dziennika “Marca”.

Aby to spotkanie miało miejsce, jedyną opcją jest gra w Premier League, lecz jak długo Szwecja gra na Euro 2016, do tego czasu nic nie zostanie w tej kwestii załatwione – dodał.

Bardziej uczymy się na własnych porażkach niż zwycięstwach i Zlatan wiele się nauczył na sytuacji, która miała miejsce z Guardiolą – zakończył agent Ibrahimovica.

To kolejna wypowiedź agenta piłkarza sugerująca, że zasili on Manchester United. Wcześniej Raiola chwalił drużynę Czerwonych Diabłów i przekazał, że on już podjął decyzje o kierunku dalszej kariery Ibry, lecz musimy poczekać na powrót zawodnika z Mistrzostw Europy.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X