Transfery

La Gazetta dello Sport: Obrońca Napoli na celowniku Man Utd


628-390-kalidou-koulibaly

Napoli będzie starało się za wszelką cenę zatrzymać w klubie Kalidou Koulibaly’ego, lecz do walki o pozyskanie piłkarza wkraczają Chelsea i Manchester United – informuje La Gazetta dello Sport.

Włoski klub odrzucił ofertę Chelsea za Koulibaly’ego wynoszącą 25 milionów euro i prawdopodobnie równie trudno będzie Czerwonym Diabłom przekonać Azzurrich do transferu Senegalczyka.

Zdaniem włoskich mediów, Jose Mourinho jest pod wrażeniem gry 25-latka i chciałby sprowadzić go na Old Trafford, a United jest ponoć gotowe do złożenia oferty za zawodnika Napoli w wysokości 27 milionów euro.

Senegalczyk po odpowiedzi w L’Equipe na zainteresowanie jego osobą ze strony Chelsea, został ostro skrytykowany przez prezydenta Napoli, Aurelio De Laurentiisa, który oskarżył piłkarza o brak szacunku dla klubu.

W obronie zawodnika stanął jego agent, Bruno Satin, który powiedział, że po bardzo dobrym sezonie 2015/16 w wykonaniu jego klienta, spodziewa się on nagrody w postaci lepszego kontraktu.

Napoli wprawdzie rozpoczęło rozmowy z przedstawicielami Koulibaly’ego na temat nowej umowy, na mocy której jego zarobki miały by wzrosnąć z 900,000 euro do 1,700,000 euro rocznie, jednak w obliczu zainteresowania ze strony angielskich klubów, jego przyszłość w drużynie Azzurrich stoi pod dużym znakiem zapytania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X