Transfery

Raiola: Pracujemy nad transferem Mkhitaryana


628-390-mkhitaryan-2

Mino Raiola, który jest agentem Henrikha Mkhitaryana przekazał, że jego klient pragnie grać dla Manchesteru United i że trwają rozmowy z Borussią Dortmund mające na celu sfinalizowanie transferu na Old Trafford.

Ofensywnemu pomocnikowi Borussii został rok do końca kontraktu i jak informował wcześniej Raiola, United złożyło ofertę za Ormianina wysokości 25 milionów funtów.

Głos w sprawie zabrał później prezydent niemieckiego klubu – Hanz-Joachim Watzke, który podkreślił, że nie zamierzają oni pozwalać swojemu piłkarzowi na transfer, lecz mimo to, agent Mkhitaryana przekonuje, że wciąż trwają rozmowy i transfer jest nadal możliwy, a Manchester United to jedyny klub w jakim jego klient pragnie występować.

On chce odejść do Manchesteru United  i wciąż pracujemy nad wyjściem z sytuacji. Trwają rozmowy z Borussią Dortmund i ciężko pracujemy by znaleźć rozwiązanie – powiedział agent piłkarza.

Mino Raiola jest tego lata w stałym kontakcie z Manchesterem United, gdyż oprócz Mkhitaryana, reprezentuje on też sprawy Zlatana Ibrahimovica i Paula Pogby, którzy również są silnie łączeni z Czerwonymi Diabłami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X