Transfery

Ducker: Mourinho ma słowną umowe z MU. Klub pracuje nad dwoma transferami.


628-390-mourinho-3

James Ducker przekazał, że mimo iż Jose Mourinho dotychczas nie podpisał kontraktu z Manchesterem United, to ma on słowną umowę z klubem i zastąpi latem Louisa van Gaala. Dziennikarz “The Telegraph” dodał też, że na Old Trafford pracują nad transferami dwóch piłkarzy.

Portugalczyk jest pewny, że zastąpi Holendra, który ma nikłe szanse na pozostanie w klubie na kolejny sezon, niezależnie od wyników w ostatnich meczach sezonu.

Mourinho wciąż nie podpisał oficjalnie kontraktu z Manchesterem United, ale nie przyjął on żadnej z przedstawionych mu ofert z innych klubów, gdyż wciąż czeka na oficjalną decyzje z Old Trafford.

Mimo iż nie jest pewne, kto będzie u sterów Czerwonych Diabłów w kolejnym sezonie, klub zaczął działać w kwestii transferów dwóch perspektywicznych piłkarzy, pomocnika Benfiki Lizbona – Renato Sanchesa oraz obrońcy Evertonu – Johna Stonesa.

United jest na zaawansowanym etapie rozmów w sprawie Renato Sanchesa i w ciągu ostatnich 48 godzin miały się w Londynie odbyć rozmowy z prezydentem Benfiki – Luisem Filipe Vieirą. Wydaje się, że osiągniecie porozumienia jest bardzo blisko, ale kwestią sporną wciąż pozostaje suma odstępnego, gdyż klub z Lizbony chciałby dostać za Renato kwotę zbliżoną do tej, którą zapłacono za Anthony’ego Martiala, jednak United oczekuje, że uda się wynegocjować dużo lepsze warunki.

O pozyskanie Stonesa latem zeszłego roku starał się Jose Mourinho, gdy jeszcze był menadżerem Chelsea i być może obaj spotkają sie na Old Trafford tego lata. United będzie jednak musiało stoczyć walkę o obrońce Evertonu z Manchesterem City, Chelsea i Barceloną.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X