Transfery

Jorge Mendes przyleciał do Manchesteru


628-390-mendes

Najbardziej znany agent piłkarski Świata – Jorge Mendes był obecny w ciągu ostatnich 24 godzin w Manchesterze, co spotkało sie z głosami, że prawdopodobnie dopinał sprawę zatrudnienia Jose Mourinho w United.

Mendes został sfotografowany w obecności właściciela Valencii – Petera Lima, który prowadzi interesy z Legendami United, Ryanem Giggsem, Paulem Scholesem, Nickym Buttem i Garym oraz Philem Neville’ami.

Media jednak donoszą, że wizyta Mendesa w Manchesterze mogła być związana z finalizacją umowy dla Mourinho, tym bardziej że “Hotel Football”, w którym zatrzymał się agent, znajduje się tuż obok Old Trafford.

Możliwe też, że pojawienie się Mendesa w Manchesterze było spowodowane transferem innego z jego klientów, pomocnika Benfiki – Renato Sanchesa, który jest ponoć w trakcie zaawansowanych rozmów z Manchesterem United i ma już niebawem zostać zatwierdzony jako piłkarz Czerwonych Diabłów.

Wcześniej zainteresowanie Sanchesem wyrażał także Manchester City, jednak klub z Etihad Stadium poinformował, że nie będzie zabiegał o piłkarza Benfiki, gdyż celami transferowymi Pepa Guardioli mają być Paul Pogba i Ilkay Gundogan, dlatego United powinno nie mieć problemów ze sfinalizowaniem transferu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X