Klub

McNair z prośbą do van Gaala


628-390-mcnair-2

Paddy McNair po kilku słabszych meczach wypadł z kręgu zaufanych ludzi van Gaala. Paddy nie dostaje szans na środku obrony, jednak prosi o szansę na pozycji defensywnego pomocnika.

McNair występował na tej pozycji w meczach Irlandii Północnej z Walią i Słowenią. Jego zespół nie przegrał tych spotkań i przedłużył serię bez porażki do dziesięciu, co jest ich rekordem. W klubie sytuacja 20-latka nie wygląda tak dobrze – w ostatnim meczu Manchesteru United w obronie zagrali Timothy Fosu-Mensah i Michael Carrick, a na ławce znalazł się 17-letnie RoShaun Williams.

Uczę się grać na pozycji defensywnego pomocnika i sprawia mi to przyjemność. Gdy dorastałem wielu ludzi mówiło, że będę grał w pomocy, więc okazja gry na tej pozycji w meczach reprezentacji to doskonałe uczucie. Fani Manchesteru United widzą mnie jako środkowego obrońcę, ale wolę występować bliżej bramki rywala. Jeśli dostałby szansę gry w roli defensywnego pomocnika w klubie, byłbym bardzo ucieszony. W sumie mógłbym grać na każdej pozycji, ponieważ chcę ogrywać się. Często łapałem kontuzję, ale teraz w pełni skupiam się na grze. Bardzo chciałbym wystąpić w meczu z Evertonem. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X