typer-3-edycja

Zapraszamy do udziału w 3 edycji Typera, w którym typować będzie można mecze Premier League w sezonie 2017/18. W kilku zdaniach omówimy na czym polega nasza zabawa i jak możecie wygrać oryginalną koszulkę Manchesteru United na sezon 2017/18!

Jak wziąć udział w typerze?

1. Musisz być zarejestrowany na naszej stronie. Jeśli jesteś już zarejestrowany, nie musisz tego robić ponownie, jeśli jednak wciąż się nie zarejestrowałeś, zrobisz to TUTAJ. Ważne, abyś podczas rejestracji w polu “Gra w lidze”, wybrał z rozwijanego menu opcje “2017/18”. Jest to konieczne do udziału w typerze!

2. Zaloguj się TUTAJ i następnie przejdź do zakładki TYPOWANIE, gdzie co tydzień będą pojawiać się nowe mecze do typowania.

3. Po wytypowaniu meczów i wprowadzeniu przez nas wyników, swoją pozycję w rankingu sprawdzisz TUTAJ.

Kiedy można typować mecze?

Mecze do typowania w danej kolejce ligowej będą pojawiać się z reguły na 24-48 godziny przed pierwszym meczem danej kolejki. Każdy mecz danej kolejki możecie typować maksymalnie na godzinę przed rozpoczęciem meczu. Gdy do spotkania pozostanie poniżej godziny, możliwość typowania będzie automatycznie wyłączona.

Typowanie i punktacja

Po wejściu do zakładki TYPOWANIE, gdy będą dostępne mecze do typowania, w okienka przy danym meczu wpisujemy dokładny wynik, jaki uważamy, że padnie w tym meczu.

Punktacja:
3 pkt – za dokładnie wytypowany wynik np. wytypowaliśmy wynik 2-1 i padł wynik 2-1.
2 pkt – gdy nie trafimy dokładnego wyniku, ale trafimy zwycięzcę meczu i różnice goli w meczu np. wytypowaliśmy wynik 2-1, a padł wynik 1-0 lub 3-2. Ważne! Różnica goli nie jest liczona w przypadku remisów, tzn jeśli wytypujesz w meczu wynik 1-1, a padnie wynik 2-2 lub 0-0, to nie dostaniesz 2pkt tylko 1pkt.
1 pkt – gdy wytypujesz zwycięzcę lub remis w danym meczu, np. typowałeś 2-1, padł wynik 2-0 lub 3-0, badź typowałeś remis 1-1 i padł remis 2-2 lub 0-0.

Czas trwania typera

3 edycja naszego typera trwa do końca sezonu 2017/18.

Nagroda

W tej edycji typera, ponownie jak w poprzedniej, nagrodę na koniec sezonu otrzyma zwycięzca, a otrzyma on oryginalną koszulkę domową Manchesteru United na sezon 2017/18.

W sprawach nieokreślonych w powyższych zasadach, decyzje podejmuje organizator Typera.