8 sierpnia wystartowały rozgrywki Premier League a wraz z nią znana i popularna zabawa Fantasy Premier League. Zabawy Fantasy PL nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, zasady gry są proste, mamy do dyspozycji wirutalne pieniądze, za które wybieramy do składu zawodników, którzy co tydzień będą zdobywali dla nas punkty.

Co tydzień zawodnicy desygnowani przez nas do gry zdobywają punkty, a wybrany przez nas kapitan punktuje podwójnie. Co tydzień też możemy dokonać jednego darmowego transferu, gdy natomiast chcemy wymienić więcej niż jednego zawodnika warto zastanowić się dwa razy, bo za każdy dodatkowy transfer otrzymamy na daną kolejkę -4 punkty, co w ogólnym rozrachunku może mieć duże znaczenie. Więcej zasad znajdziecie na stronie organizatora zabawy fantasy.premierleague.com.

To nasz debiut w Fantasy Premier League jako organizatora ligi, dlatego nie mamy doświadczenia w tym polu, zachęcamy jednak do dołączenia do naszej ligi i do wspólnej rywalicji z innymi naszymi czytelnikami.

Aby dołączyć do ligi należy:

– wejść na stronę fantasy.premierleague.com.
– po zalogowaniu się wybrać MY LEAGUES
– potem wybrać JOIN A LEAGUE
– wybieramy pole PRIVATE LEAGUE
– W wolne okienko wpisujemy kod 1172310-283020
Oczywiście nie należy zapomnieć o ustaleniu składu swojej drużyny w zakładce MY TEAM. Przypominamy, że przed każdą kolejką zmian w składzie możemy dokonywać najpóźniej na godzinę przed pierwszym meczem danej kolejki.

Klasyfikacja naszej ligi po 3 kolejkach:

fpl-po-3-kolejkach