Image default
Premier League

Oceny pomeczowe: Everton – Manchester United

Piłkarze United skompromitowali się dzisiaj na Goodison Park, ulegając Evertonowi 4-0. Oto jak oceniliśmy naszych zawodników:

David De Gea – nie można ocenić bramkarza wysoko, jeśli wpuszcza 4 bramki. Zwłaszcza, że przy 2 i 3 bramce mógł się odrobinę lepiej ustawić – ocena 3

Diogo Dalot – mnóstwo strat, nieprzemyślanych zagrań i złych decyzji w defensywie – ocena 3

Chris Smalling – przegrał główkę przy 1 bramce, źle ustawił się przy 4 – ocena 3

Phil Jones – nie błysnął w defensywie, doznał urazu i w przerwie zszedł z boiska – ocena 4,5

Victor Lindelof – on na prawej stronie po prostu nie daje rady, to nie jego pozycja. Nie nadążał za szybkimi zawodnikami Evertonu – ocena 3

Paul Pogba – znów przeszedł obok meczu, mało walki, dużo strat i niecelnych zagrań – ocena 3,5

Nemanja Matić – kryminał w jego wykonaniu przy 2 bramce, wolny, spóźniony w prawie każdym momencie spotkania – ocena 3

Fred – nie podtrzymał dobrej dyspozycji z poprzednich spotkań, niemrawy i zmieniony w przerwie – ocena 4

Marcus Rashford – za mało dynamicznych akcji, nie miał sytuacji ani nic sam nie kreował – ocena 4

Romelu Lukaku – bez sytuacji, próbował walki w powietrzu, ale nic z tego nie wynikało – ocena 4

Anthony Martial – jedyne akcje United w tym meczu, były z jego udziałem, ale do 60 minuty, nieobecny – ocena 4

Rezerwowi:

Ashley Young – jego zmiana w niczym nie pomogła, jego stroną poszła 4 bramka – ocena 4

Scott McTominay – podobnie jak Young, jego wejście nie odmieniło obrazu gry – ocena 4

Andreas Pereira – wszedł przy 4-0, ciężko było mu coś ugrać – ocena 5