Image default
Wypowiedzi

Ole po porażce z PSG

Ole Gunnar Solskjaer nie miał udanego debiutu w Lidze Mistrzów w roli menadżera Manchesteru United. Czerwone Diabły nie zagrały dobrego spotkania i przegrały 0-2. Oto co powiedział menadżer po meczu.

O przebiegu meczu
– W pierwszej połowie obie drużyny się badały, nie było wiele emocji. Gdy zdobyli pierwszego gola, to było bardzo ważne dla meczu. Nie ustawiliśmy się dobrze, Wykorzystali swój moment i od tej chwili zaczęli kontrolować mecz. Oni są doświadczoną drużyną. Można było zaobserwować, że nie graliśmy wielu meczów na tym poziomie i musimy wyciągnąć z tego wnioski. Oczywiście to nie definiuje naszego sezonu, ale musimy się z tego czegoś nauczyć.

Kontuzje Lingarda i Martiala przyczyną porażki?
– Nie można powiedzieć, że przyczyną takiego wyniku były kontuzje Anthony’ego i Jesse’ego, bo weszli w ich miejsce tacy zawodnicy jak Mata i Sanchez, którzy są jakościowymi zawodnikami, ale oczywiście Anthony i Jesse coś nam dają. Miejmy nadzieję, że nie są to poważne urazy. Doznali oni kontuzji mięśniowych i musimy poczekać kilka dni.

O braku Paula Pogby w rewanżu.
– Paul Pogba próbował dojść do piłki, a Alves sprytnie dostawił nogę. Znam Paula i próbował trafić w piłkę, nie miał szczęścia i go trafił.

O rewanżu w Paryżu
– Góry są po to by się na nie wspinać, nie możemy położyć się i powiedzieć, że to koniec. Musimy uwierzyć w siebie, zagrać dobry mecz, oczywiście lepszy niż dziś. Dziś mieliśmy sprawdzian, który pokazał nam poziom topowych drużyn.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka