Solskjaer po meczu z Newcastle

Manchester United odniósł 4 wygraną pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Mimo ospałej pierwszej połowy, Norweg był zadowolony z postawy swoich piłkarzy w meczu z Newcastle.

– Gdy jako bramkarz widzisz biegnącego na Ciebie Romelu, myślę, że cofniesz ręce. Sądzę, że w drugiej połowie nasz występ był dobry i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niemrawa, czasami wyglądaliśmy jak na meczu benefisowym. Wszystko było zbyt wolne. Czasami zbyt dużo rozegrania i podań do tyłu, ale wielkim, wielkim plusem jest czyste konto.

– W końcu udało nam się zachować czyste konto. Do był bardzo profesjonalny występ. Nie weszliśmy na swój najwyższy poziom, ale kontrolowaliśmy mecz, dobrze broniliśmy bramki i kolejne świetne trafienie Marcusa oraz refleks Romelu. Świetny pierwszy kontakt jako rezerwowy.

– Mogę grać Rashfordem i Lukaku razem, to nie problem. Jeden może grać na prawej stronie, albo możemy zagrać dwoma środkowymi napastnikami, to daje mi dodatkowe opcje – powiedział Ole dla Sky Sports.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja