Bez bramek na Old Trafford. United 0:0 Palace.

Manchester United stracił kolejne punkty w tym sezonie, remisując z Crystal Palace 0:0 na Old Trafford.

W 5 minucie Matić posyła dobra piłkę do Martiala, ten byłby w dobrej sytuacji, ale źle przyjął i pogubił się, w rezultacie stracił piłkę.

W 18 minucie, Lingard odgrywa do Pogby, ten strzela z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką.

Blisko gola! W 28 minucie, Mata dograł z rzutu wolnego na głowę Smallinga, ten strzela, ale niecelnie!

Napór United trwa, jeden celny strzał po drugim, najpierw próbował Lingard, po wrzutce od Younga, chwilę później Martial, ale jego główka trafia prosto w ręce Hennesseya. W 30 minucie nadal 0:0.

W 45 minucie, Kouyate trafia do bramki De Gei, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Był spalony.

Young strzela, Hennessey broni, Lukaku dobija z najbliżej odległości, ale ponownie, chorągiewka w górze. W 57 minucie nadal 0:0.

De Gea broni dwa strzały z rzędu! Świetna postawa Hiszpana w 63 minucie!

Towsend sam na sam, ale pudłuje! Jakimś cudem nie ma gola dla Palace.

W 78 minucie, Alexis Sanchez znajduje podaniem Martiala, ten strzela, ale w boczną siatkę.

W 83 minucie Lukaku próbuje, ale Hennessey znów świetnie broni!

Czerwone Diabły zaprezentowały się dziś przeciętnie i nie były w stanie strzelić bramki 17 zespołowi Premier League, w dodatku u siebie. Strata do czołowych lokat jest już naprawdę spora…

MANCHESTER UNITED 0:0 CRYSTAL PALACE