Komplet punktów na na Vitality Stadium, Bournemouth 1:2 United!

Manchester United pokonał na wyjeździe ekipę Bournemouth 1:2. Emocji nie zabrakło, zwycięski gol Rashforda padł w doliczonym czasie gry.

Ufff…! Już w 4 minucie powinno być 1:0 dla Bournemouth! Ryan Fraser wyszedł sam na sam, ale za długo zwlekał i jego spóźniony strzał broni De Gea.

Nie minęło nawet 10 minut, a mamy drugą okazję dla gospodarzy, Fraser dogrywa na 4 metr, Wilson strzela w De Geę!

GOL! 1:0 dla Bournemouth. W ciągu paru sekund, Bournemouth stworzyło sobie 3 okazje i tą trzecią w końcu wykorzystało. Wilson kończy świetne podanie Stanislasa.

Fred! Jakim cudem to nie wpadło!? Martial świetnie urywa się lewą stroną, wystawia „patelnię” Fredowi na 8 metr, a ten nie trafia czysto w piłkę i Ake blokuje! Pierwsza sytuacja dla United w 32 minucie.

GOOOOLL!! Anthony Martial się nie zatrzymuje! 1:1 w 35 minucie! Świetna akcja United, Young zagrał do Alexisa, który świetnie znajduje Francuza w polu karnym, a ten nie miał problemu ze strzeleniem tej okazji!

W 39 minucie, długa piłka do Martiala, ten zgrywa do Maty, który przyjmuje, schodzi na lewą nogę i oddaje strzał, ale niestety niecelnie.

W 42 minucie gospodarze odpowiadają zaczepną akcją Frasera, który po rykoszecie, trafia w boczną siatkę.

Parę minut później z rzutu wolnego próbował Stanislas, ale prosto w mur, dobitka również niecelna.

W 50 minucie, Fraser wchodzi w pole karne, dogrywa na 10 metr do Brooksa, ten strzela piętką, ale De Gea świetnie broni na raty.

Dwie świetnie okazje dla United!! Najpierw Pogba posyła podanie za linię obrony rywala, Martial niemal doszedł do piłki, ale Begović świetnie wyszedł i wybił, piłka wraca na skrzydło, gdzie Shaw z Martialem wymieniają dwa podania i Luke wychodzi sam na sam, ale ponownie, broni Begović!

W 60 minucie, dobre rozegranie rzutu wolnego, Smalling zgrywa do Alexisa, ten strzela głową, z bardzo trudnej pozycji, Begović odbija na róg.

I po tym rzucie rożnym, Pogba zgrał na 19 metr, do Herrery, ten strzela, ale niecelnie.

NIEMOŻLIWE! Young strzela z rzutu wolnego, trafia w spojenie, piłka odbija się do Rashforda, który jeszcze przyjmuje i strzela na bramkę, ale blokuje Ake, a dobitkę na pustą bramkę Pogby, z 3 metrów, wybija Francis!!! Aż ciężko w to uwierzyć…

Herera!! Kolejna okazja dla United, kolejna zmarnowana! W 67 minucie, Pogba znajduje Hiszpana na 16 metrze, zagrywa do niego, ten strzela milimetry obok słupka!

Ładna akcja gospodarzy w 80 minucie, Ibe dostaje piłkę na 10 metrze, ale strzela prosto w De Geę.

W 89 minucie Pogba zgrywa do Lingarda, ten strzela, ale prosto w Begovicia!

GOOOOOOLLLLL!!!! MARCUS RASHFORD W 92 MINUCIE! Wreszcie!! W zamieszaniu pod bramką, Marcus Rashford trafia do siatki!

Czerwone Diabły znów nie dojechały na 1 połowę, chociaż tutaj, mimo słabej gry, udało się wyrównać. Zdecydowanie lepiej wyglądało to po przerwie, udało się zdominować Bournemouth, które do tej pory, w lidze, prezentowało się świetnie. Warto zaznaczyć, że to pierwsza porażka podopiecznych Eddiego How’a u siebie, od kwietnia tego roku.

BOURNEMOUTH 1:2 MANCHESTER UNITED