Image default
Wypowiedzi

Sarri: Powinniśmy okazać Mourinho szacunek

Mazurizio Sarri zaapelował do kibiców Chelsea, by Ci okazali więcej szacunku Jose Mourinho, który wygrał dla klubu ze Stamford Bridge trzy mistrzostwa Anglii.

Kibice The Blues po zakończeniu spotkania skandowali „Fuck off Mourinho”, na co The Special One odpowiedział im pokazując, że zdobył dla ich klubu 3 mistrzostwa.

Mourinho wygrał tu trofea i myślę, że powinniśmy go szanować, tak jak powinno się szanować każdego, kto zdobył dla klubu trofeum – powiedział Sarri.

Menadżer Chelsea poruszył też temat incydentu mającego miejsce po bramce zdobytej w doliczonym czasie gry przez Rossa Bartkleya, po której jeden z asystentów Włocha, Marco Ianni sprowokował Mourinho w wyniku czego doszło do zamieszania przy linii bocznej.

Nie widziałem co miało miejsce na boisku, ale po meczu rozmawiałem z Jose i powiedział mi co się stało. Szybko zrozumałem, że zachowaliśmy się źle w tej sytuacji i porozmawiałem z Jose, a także z młodym członkiem sztabu Iannim i załatwiliśmy tę sprawę.

– Przyprowadziłem członka sztabu do Jose, by go przeprosił. Myślę, że to zakończona sprawa, ale chciałem być tego pewien. Popełniliśmy błąd – dodał menadżer londyńskiej drużyny.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka