Zabrakło sekund…Chelsea 2:2 United

Manchester United zremisował z londyńską Chelsea, na Stamford Bridge, 2:2 po dwóch golach Anthony’ego Martiala.

W 11 minucie z 16 metrów, z rzutu wolnego, uderzał Willian, ale posłał piłkę w trybuny.

GOL! 1:0 dla Chelsea po rzucie rożnym. Antonio Rudiger pokonuje De Geę. Dośrodkowanie z rogu boiska, Pogba gubi krycie i stoper „The Blues” bezlitośnie to wykorzystuje.

W 30 minucie Alonso wychodzi sam na sam, ale na szczęście, fatalnie przyjął piłkę i De Gea łapie.

W 40 minucie Morata strzelał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

Parę chwil po rozpoczęciu 2 połowy, Morata dostaje piłkę od Hazarda, odwraca się z piłką i strzela, ale De Gea broni!

Hazard wpada w pole karne, strzela z ostrego kąta, De Gea łapie.

GOOOOOOLLLL!!!!! 1:1!! Martial! Wreszcie! Najpierw uderzał Mata, Kepa obronił, Hiszpan dopadł jeszcze do piłki, wrzuca ją w pole karne, obrońcy Chelsea źle wybijają, ponowna wrzutka, tym razem Younga, piłka dociera do Martiala, ten przyjmuje i z bliskiej odległości strzela!

Ufff…jakim cudem Luiz tego nie trafił? W 66 minucie, centra od Williana, Luiz dostaje piłkę na 10 metr, ale na szczęście, nie trafił w bramkę De Gei. 100% sytuacja dla gospodarzy.

W 71 minucie, N’golo Kante strzela sprzed pola karnego, De Gea broni!

GOOOOOOLLLL!!!! 1:2!! Anthony Martial!!! Prowadzimy na Stamford Bridge!! Świetna kontra United, Mata zagrywa do Rashforda, ten zmienia stronę, do Martiala, ten przyjmuje i posyła świetne uderzenie w dolny róg bramki Kepy!

Herrera w dobrej sytuacji, ale Kepa broni jego strzał!

W odpowiedzi Hazard, ale Shaw świetnie blokuje!

W 91 minucie, Kante zgrywa do Azpillicuetty, ten strzela z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką.

Kolejny strzał Hazarda, ale znów wyjątkowo niecelny. 94 minuta na zegarze.

GOL! 96 minuta, Ross Barkley… Sporo przypadku i szczęścia po stronie Chelsea, piłka odbija się w polu karnym, Alosno strzela głową w słupek, piłka spada pod nogi Barkleya, ten strzela z bliskiej odległości… 2:2.

Obejrzeliśmy dziś świetne spotkanie, zwłaszcza w drugiej połowie. Świetna postawa Martiala, walka całego zespołu niemal doprowadziły do pierwszej wygranej na Stamford Bridge od 2012 roku. Niestety, gol w 96 minucie odbiera nam 3 punkty. Szkoda zespołu, który dziś ewidentnie chciał i walczył.

CHELSEA FC 2:2 MANCHESTER UNITED