Image default
Kontuzje

Sytuacja kadrowa przed spotkaniem z Chelsea

Jose Mourinho powiedział, że każdy z piłkarzy Manchesteru United, który będzie w pełni zdolny do gry, weźmie udział w sobotnim starciu Premier League z Chelsea, w tym wracający Ander Herrera.

Pięciu piłkarzy – Diogo Dalot, Marouane Fellaini, Nemanja Matic, Scott McTominay i Luke Shaw nabawili się urazów podczas przerwy reprezentacyjnej, podczas gdy Jesse Lingard, Marcos Rojo i Ander Herrera opuścili ostatnie spotkania United.

W dzisiejszej rozmowie z Markiem Sullivanem dla MUTV, Jose Mourinho powiedział:

– Nasza kadra tak się przedstawia, że każdy kto będzie zdrowy, zostanie wybrany. Podczas przerwy na reprezentacje mieliśmy wszystkiego po trochu. Pracowaliśmy na miejscu z piłkarzami, którzy zostali, ja też jak wiecie byłem na meczu Serbii.

– Potem wróciliśmy i czekaliśmy na chłopaków, by wrócili ze zgrupowań reprezentacji. Niektórzy wrócili w dobrej formie i zadowoleni z powodu dobrych wyników. Część z nich wróciła z kontuzjami, o których nie byliśmy pewni kiedy powstały. Reprezentacje miały słuszność, że wysłały ich do domu.

–  Byliśmy też zaskoczeni, że o kontuzjach niektórych graczy nie wiedzieliśmy, a wrócili z poważnymi kontuzjami.

Zapytany, czy któryś z zawodników, którzy opuścili wygrane 3-2 spotkanie z Newcastle, będzie dostępny na jutrzejszą potyczkę, odpowiedział:

– Zawodnicy, którzy zamierzają mieć wpływ, będą dostępni dla drużyny, jak Ander Herrera. Trenował dwa dni, ale w naszej sytuacji zrobił krok do przodu i jest gotów nam pomóc.

Podobne artykuły

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a

Ole tłumaczy absencję Alexisa w meczu z Tottenhamem

adi87a