Kryzys trwa, West Ham pokonuje United

Manchester United przegrał kolejne spotkanie w tym sezonie Premier League. Tym razem za mocna okazała się ekipa West Ham United.

GOL! Pierwsza akcja West Hamu przynosi bramkę, Noble zagrywa prostopadle do Zabalety, ten zagrywa wzdłuż bramki De Gei, a tam, Anderson trafia z „krzyżaka”, z bardzo bliskiej odległości. 1:0 w 6 minucie.

W 11 minucie, Young dośrodkowuje, Martial dochodzi do piłki, próbował jeszcze zgrywać do Lukaku, ale Francuz był na spalonym.

W 21 minucie, znów akcja z udziałem Younga, Anglik znajduje Lukaku w polu karnym, ale ten został złapany na spalonym.

Słupek! Wreszcie dobra akcja United, Ashley Young posyła kolejne kapitalne dośrodkowanie, tym razem na krótki słupek, gdzie zszedł Lukaku, dobrze trafił w piłkę, ale obił tylko obramowanie bramki!

W 27 minucie, Diop popełnia spory błąd w defensywie, próbując wybić piłkę, przewraca się, ale Lukaku nie był w stanie tego wykorzystać, piłka ląduje w rękawicach Fabiańskiego.

W 34 minucie Anderson wrzuca na 16 metr, Yarmolenko strzela z woleja, ale Smalling dobrze blokuje.

Parę minut później, próbuje odpowiedzieć Pogba, ale zostaje zablokowany. Rzut rożny.

W 42 minucie, Arnautović odgrywa do Andersona, ten wyszedł na czystą pozycję, ale Young w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

GOL! 2:0 dla West Hamu. Yarmolenko zakręcił w polu karnym Maticia, Ukrainiec zdołał oddać strzał, Lindelof próbował interweniować, ale piłka odbija sie od niego i zmienia całkowicie tor lotu, myli De Geę i wpada do bramki…

W 48 minucie Noble uderza na bramkę De Gei, ten łapie bez problemu.

West Ham dalej atakuje, w 50 minucie Arnautović, potężnie, ale bardzo niecelnie.

W 53 minucie Fellaini dobrze przyjmuje, ale jego „centro-strzał „okazał się niecelny

Wreszcie ładna akcja Martiala, efektownie mija on Zabaletę, ale nic z tego nie wynika.

Fellaini!! Jakim cudem Fabiański to obronił?! Dośrodkowanie Younga, idealnie na 5 metr na głowę Fellainiego, ten strzela, ale Polak fantastycznie interweniuje na linii!

W 68 minucie kontra West Hamu, Anderson do Arnautovicia, któremu zabrakło centymetrów by dobić United.

GOOOOOLLL! Rashford! Wrzutka z rzutu rożnego, na krótki słupek, Rashford fenomenalnie dokłada „piętkę” i trafia przy bliższym słupku! 2:1!

GOL! Błyskawiczne zgaszenie nadziei United przez West Ham. Noble wykorzystuje tragiczne ustawienie McTomminay’a i zagrywa do Arnautovicia, ten był sam na sam i musiał to skończyć.

W 82 minucie McTomminay strzela z daleka, Fabiański na rzut rożny.

Czerwone Diabły zagrały kolejne, fatalne spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie. West Ham był drużyną lepszą i zasłużenie wygrał.

WEST HAM UNITED 3:1 MANCHESTER UNITED