Tylko remis. United 1-1 Wolverhampton

Manchester United zremisował u siebie 1:1 z drużyną Wolverhampton Wanderers. Bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył Fred.

W 7 minucie, Costa bez problemu objechał Shawa, dograł w pole karne do Jimeneza, ten strzela, ale David De Gea interweniuje nogą!

W 18 minucie Willy Boly dostaje piłkę w polu karnym, skacze i główkuje, ale De Gea znów na posterunku!

GOOOOOLLL!!! Fred! United obejmuje prowadzenie! Zgranie Pogby na 16 metr, Fred błyskawicznie i precyzyjnie uderza, tuż przy słupku, 1:0 w 19 minucie!

Po zdobyciu bramki, Czerwone Diabły przejęły kontrolę nad spotkaniem. Utrzymują posiadanie i nadają tempo temu starciu, ale przez następne 20 minut, nie mieliśmy dobrej okazji do zdobycia bramki.

W 41 minucie, Luke Shaw dostał od sędziego żółtą kartkę.

W doliczonym czasie pierwszej połowy, Fred był bliski podwyższenia prowadzenia, ale jego strzał z rzutu wolnego kapitalnie obronił Rui Patricio!

GOL! W 53 minucie, Jimenez wystawia piłkę na 16 metr,  dopada do niej Moutinho i pięknie uderza z pierwszej piłki. 1:1.

W 62 minucie Pogba próbuje z dystansu, niewiele zabrakło do szczęścia!

10 minut później, Shaw wrzuca na głowę Fellainiego, ten strzela, ale za lekko i Patricio łapie.

W 77 minucie Pogba strzela, ale prosto w ręce bramkarza!

Traore wpada w pole karne, mija kilku zawodników United i strzela, ale De Gea świetnie broni. To już 91 minuta

Czerwone Diabły nie dały rady pokonać u siebie beniaminka i znów stracił 2 punkty. Wolverhampton walczyło dziś ambitnie i wywalczyło remis na Old Trafford. Czołówka Premier League ucieka…

MANCHESTER UNITED 1:1 WOLVERHAMPTON WANDERERS

Bramki: 19′ Fred, 53′ Moutinho

United: De Gea, Valencia, Smalling, Lindelof, Shaw, Pogba, Fellaini, Fred (63′ Martial), Alexis (63′ Mata), Lukaku, Lingard (75′ Pereira)

Wolves: Patricio, Bennet, Coady, Boly, Doherty, Moutinho (80′ Saiss), Neves, Jonny (75′ Traore), Costa, Jota (87′ Gibbs-White), Jimenez