Dwa gole Pogby, United pewnie pokonuje Young Boys Berno

Manchester United dobrze zainaugurował nowy sezon Ligii Mistrzów, wygrywając 0:3, na wyjeździe z Young Boys Berno. Dwa gole strzelił Paul Pogba, trzeciego dołożył Anthony Martial.

W 9 minucie, Marcus Rashford przedarł się prawą stroną, dośrodkował do Romelu Lukaku, ten próbował zagrać piętką, ale nie trafił w piłkę i akcja spaliła na panewce.

W 14 minucie Lukaku wpada w pole karne, jest w dobrej sytuacji, ale za długo zwlekał i w efekcie, po nacisku obrońcy, trafia w boczną siatkę.

Parę chwil później, YBB odpowiada, za sprawą potężnej bomby Camary z dystansu, niezawodny De Gea na posterunku!

W 22 minucie, Shaw dogrywa w pole karne, Lukaku dochodzi do piłki i strzela w…słupek!

GOOOLLLL!! 0:1! Paul Pogba! Fantastyczne uderzenie z linii 16 metra, lewą nogą, prosto w prawy górny róg bramki! Francuz znalazł się na przedpolu, zszedł na lewą nogę i przepięknie trafił!

Rzut karny! Zagranie ręką zawodnika gospodarzy! Sędzia wskazuje na wapno!

GOL! Pogba z dubletem! Francuz trafia z rzutu karnego, chociaż nie było to perfekcyjne uderzenie. Najważniejsze, że wpadło!

W 48 minucie Martial drybluje, wchodzi w pole karne, próbuje z lewej nogi, ale prosto w obrońcę!

W 63 minucie, Rashford próbował z rzutu wolnego, ale trafia prosto w mur.

GOOOOLL!!! 0:3! Anthony Martial! Świetna kontra United, Paul Pogba uwalnia swojego rodaka, a ten świetnie kończy całą akcję!

Gospodarze próbują odpowiedzieć, piłka spada przed pole karne De Gei, Camara dochodzi do piłki, strzela mocno, ale minimalnie nad poprzeczką! W 74 minucie dalej 0:3.

W 82 minucie ładna próba indywidualna Martiala, Francuz mija 3 piłkarzy rywala, szukał podaniem Lukaku, ale niestety nie znalazł.

Kilka sekund później znów Martial, dogrywa na 13 metr, do Maty, ten strzela z pierwszej piłki, ale posyła ją w trybuny.

Czerwone Diabły zanotowały bardzo korzystny wynik, wbijając rywalowi trzy gole i nie tracąc żadnego. Świetny mecz Paula Pogby, który zaliczył dublet oraz asystę. United obejmuje prowadzenie w grupie H.

YOUNG BOYS BERNO 0:3 MANCHESTER UNITED

Bramki: 36′ 45′ Pogba, 67′ Martial

United: De Gea, Dalot, Lindelof, Smalling, Shaw, Fred (69′ Fellaini), Pogba (75′ Pereira), Matić, Rashford (69′ Mata), Lukaku, Martial

Young Boys: Von Ballmoos, Camara, Von Bergen, Sulejmani, Sow (59′ Aebischer), Fassnacht(65′ Ngamaleu), Assale, Benito, Sanogo, Mbabu, Hoarau (75′ Nsame