Image default
Wypowiedzi

Giggs: Mourinho to wciąż właściwy człowiek

Ryan Giggs przekonuje, że Jose Mourinho to wciąż właściwy kandydat do prowadzenia Manchesteru United, pomimo bardzo słabego początku sezonu.

Po pierwszych 3 kolejkach, United ma już 6 punktów straty do liderującego Liverpoolu, a to dlatego, że dwa z tych spotkań przegrał, odpowiednio 3:2 z Brighton i 0:3 z Tottenhamem. Legendarny Ryan Giggs broni jednak Portugalczyka, jego zdaniem, jest on wciąż właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

– Manchester United ma już wspaniałego menedżera, jednego z najlepszych. Klub przechodzi przez ciężki okres, ale ktoś go musi przez ten trudny czas przeprowadzić. Nie widzę żadnego odpowiedniego następcy, Jose jest idealny – przekonuje Giggs.

– Klub, piłkarze, menedżer i kibice – wszyscy muszą być teraz zjednoczeni. Tylko tak przetrwamy ten ciężki okres. Trenerowi jest zawsze ciężko, po takich porażkach jak ta z Tottenhamem. Byłem na tym meczu i szczerze współczuję Jose. Bo United mogło ten mecz wygrać, wynik nie oddawał przebiegu spotkania. W piłce dobre jest to, że zawsze jest następny mecz, w którym możesz się zrehabilitować. Pełna koncentracja na starciu z Burnleu, to się teraz liczy.

– Manchester United ma fantastycznego menedżera i grupę fantastycznych piłkarzy. To musi w końcu zadziałać, im szybciej tym lepiej – kończy Giggs.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka