Słabe United przegrywa z Brighton

Manchester United zaprezentował się naprawdę słabo w starciu z Brighton & Hove Albion. Czerwone Diabły zasłużenie przegrały 3:2.

Ależ sytuacja Romelu Lukaku! Jakim cudem on tego nie trafił!? W 9 minucie, Belg zabrał piłkę obrońcy, ruszył na bramkę Ryana, ale jego strzał był fatalny! Nawet nie trafił w bramkę!

W 22 minucie Brighton groźnie kontratakuje, Knockaert dostał prostopadłą piłkę na wolne pole, dobiegł do niej, ale posłał ją daleko obok bramki United.

W 25 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Murray wykorzystuje dobre zagranie ze skrzydła i strzela na 1-0 dla Brighton.

2-0…27 minuta, Duffy trafia do siatki po zamieszaniu przy rzucie rożnym.

GOOOOLLL!! 2-1! Mamy kontakt! Rozegranie rzutu rożnego, Shaw wrzuca w pole karne, Belg był niepilnowany i spokojnie pokonał Ryana!

W 38 minucie groźny strzał Knockaert’a z rzutu wolnego, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

W 43 minucie strata Freda, która zamienia się w kontrę i sytuację sam na sam dla Murray’a, którego wślizgiem atakuje Bailly, sędzia pokazuje na 11 metr!

GOL! 3:1…Gross pewnie strzela z rzutu karnego, Brigton znów na dwubramkowym prowadzeniu.

W 61 minucie Shaw spróbował strzału z daleka, ale nic z tego nie wyszło.

W 75 minucie wreszcie groźny strzał! Pogba spróbował z daleka, Ryan popisał się kapitalną interwencją!

GOL!! 3:2! Pogba pewnie wykonuje rzut karny, który wywalczył Fellaini, ale niestety jest już za późno na wyrównanie.

Czerwone Diabły popełniały dzisiaj szkolne błędy w defensywie i za to zapłaciły straconymi golami. Druga połowa to dziś pokaz nędzy i tragedii. Podopieczni Mourinho mieli problem z wykreowaniem jakiejkolwiek sytuacji, udało się zdobyć gola dopiero po rzucie karnym.

BRIGHTON & HOVE ALBION 3:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 25′ Murray 27′ Duffy 44′ Gross, 35′ Lukaku 90+4′ Pogba (k)

Brighton: Ryan, Montoya, Dunk(20′ Balogun), Duffy, Bong, Knockaert, Stephens, Propper, March, Gross, Murray

United: De Gea, Young, Bailly, Lindelof, Shaw, Pogba, Fred, Pereira (46′ Lingard), Mata (46′ Rashford), Lukaku, Martial (60′ Fellaini)