Ostatni sprawdzian oblany, United przegrywa z Bayernem

Manchester United przegrał, w kiepskim stylu, swój ostatni mecz sparingowy, przed startem Premier League. Zwycięską bramkę dla „Bawarczyków” zdobył Javi Martinez.

W 7 minucie groźne uderzenie Thiago, z okolic 20 metra, ale De Gea fantastycznie interweniuje!

W 19 minucie mocny strzał z dystansu Gnabry’iego, De Gea z problemami łapie piłkę.

W 39 minucie z daleka spróbował Sule, na drodze do bramki stanęły aż dwa rykoszety, ale mimo to, Hiszpan zdołał złapać piłkę!

Pierwsza połowa remisowa, ze wskazaniem na Bayern, Manchester United praktycznie bez dobrej okazji do strzelenia gola.

Eric Bailly opuszcza boisko z podejrzeniem lekkiego urazu. Zmieni go Chris Smalling.

GOL! 1:0 dla Bayernu, Javi Martinez strzela bramkę w 59 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Hiszpan wygrywa główkę i pokonuje swojego rodaka.

W 75 minucie, Robert Lewandowski obraca się z piłką, uderza z 16 metrów, ale posyła ją ponad poprzeczką.

W 80 minucie, Coman zagrywa na 10 metr do Goretzki, a ten, jakimś cudem, nie trafił nawet w bramkę!

Arjen Robben strzela bramkę na 2:0, ale chorągiewka sędziego bocznego w górze, Holender był na spalonym.

Czerwone Diabły przegrały dziś absolutnie zasłużenie, Bayern był wyraźnie lepszy. Podopieczni Jose Mourinho wyglądają słabo, na 5 dni przed starem ligi, i chociaż to tylko sparing, to jego wynik i przebieg nie napawa optymizmem.

BAYERN MONACHIUM 1:0 MANCHESTER UNITED

Bramki: 59′ Martinez

Man Utd: De Gea (78′ Grant), Darmian(65′ Jones), Bailly (51′ Smalling), Lindelof, Shaw(78′ Mitchell), Herrera(82′ Garner), Fred(78′ Chong), Andreas, Mata (65′ McTominay), Rashford (65′ Fosu-Mensah), Alexis

Bayern: Neuer, Sule, Hummels(46′ Boateng), Alaba(53′ Bernat), Kimmich(72′ Rudy), Martinez, Thiago (60′ Rafhinha), Muller(46′ Lewandowski), Robben, Ribery(46′ Goretzka), Gnabry (61′ Coman)