Scholes: Transfer Bale’a do United? To nierealne

Legendarny Paul Scholes przekonuje, że przejście Gareth’a Bale’a do Manchesteru United byłoby wielkim wzmocnieniem, ale nie wierzy, by takowy transfer doszedł do skutku.

Za Bale’em frustrujący sezon, który zakończył w piorunującym stylu, zdobywając dwa gole w finale Ligi Mistrzów, które w ogólnym rozrachunku, dały Realowi wygraną 3-1 z Liverpoolem. Tuż po końcowym gwizdku, Walijczyk przekonywał w wywiadach, że zasługuje na więcej minut i chce regularnie występować w klubie. Od razu pojawiły się spekulacje, mówiące o tym, że Bale chce odejść z Madrytu, a jednym z zainteresowanych nim klubów, jest oczywiście, zdaniem mediów, Manchester United.

– Transfer Bale’a do United? Brzmi super, ale to nierealne – przekonuje Paul Scholes, w wywiadzie dla Sky Sports.

– On mógłby odejść z Realu tylko wtedy, kiedy sam Real byłby chętny, żeby go sprzedać. Został kupiony za ogromne pieniądze i tylko za równie duże, a kto wie czy nie większe, mógłby stamtąd odejść. Czy widzę go w United? Oczywiście, w tym klubie zawsze znajdzie się miejsce dla genialnych zawodników, a Bale właśnie takim jest. Jeśli jakimś cudem ten transfer się uda, to będzie zadowolony, jak każdy fan United. Jednak moim zdaniem, raczej do tego niedojdzie, Real go nie wypuści, zwłaszcza po takim występie w finale – kończy Scholes.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja