Pewna wygrana United z Bournemouth na Vitality Stadium

Manchester United pewnie pokonał ekipę Bournemouth, na jej stadionie, 0-2, po golach Chrisa Smallinga i Romelu Lukaku.

W 3 minucie, padł pierwszy strzał w tym meczu, w wykonaniu Frasera, po kombinacyjnym rozwiązaniu rzutu wolnego, ale został on zablokowany.

W 11 minucie kontra Bournemouth, Wilson do Ibe’a, ten strzela z 16 metrów, ale piłka przelatuje obok bramki.

GOOOLL!! Senny mecz na Vittality Stadium, rozbudza piękna akcja United! Herrera prostopadle, za linię obrony, do Lingarda, ten wzdłuż bramki wykłada piłkę do Smallinga, który dokłada nogę i mamy 0-1 w 29 minucie!

W 32 minucie Herrera ładnie przejmuje piłkę na połowie rywala, zagrywa do Martiala, ten strzela z dystansu, ale zostaje zablokowany.

W 45 minucie potężny strzał Ake sprzed pola karnego, De Gea odbija przed siebie.

W 63 minucie Wilson wychodzi sam na sam, ale zbyt długo zbierał się do strzału i Jones zdołał go dogonić i wybić mu piłkę!

Kilka minut później, rzut wolny dla United na 16 metrze, do piłki podchodzi Lukaku, ale strzela prosto w mur.

W 69 minucie kolejny strzał gości, tym razem Rashford, mocno, ale prosto w Begovicia.

GOOL! 0-2! Piękna akcja United, Pogba prostopadle do Lukaku, ten wykańcza swoją pierwszą okazję w tym meczu i pokonuje bramkarza!

W 84 minucie, Wilson pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

Czerwone Diabły zagrały dziś pewnie, spokojnie i skutecznie. Kontrolowały spotkanie, wykorzystały prawie wszystkie swoje sytuacje i zachowały czyste konto, już 17 w tym sezonie Premier League.

BOURNEMOUTH 0:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 29′ Smalling 70′ Lukaku

Bournemouth: Begović, Francis, Cook, Ake, Daniels, Ibe (57′ Mousset), Surman (75′ Gosling), Cook, Fraser, King, Wilson

Man Utd: De Gea, Darmian, Jones, Smalling, Shaw, Herrera (71′ Matić), Fellaini, Pogba (80′ Blind), Lingard (62′ Lukaku), Rashford, Martial