West Brom wygrywa na Old Trafford

Manchester United przegrał u siebie 0:1 z outsiderem ligi, West Bromwich Albion. Czerwone Diabły straciły już nawet matematyczne szanse na wygranie ligi.

W 7 minucie, pierwszy celny strzał w tym spotkaniu, autorem Paul Pogba, ale Foster nie miał problemu z obronieniem tego uderzenia.

W 10 minucie Young prostopadle do Maty, ten był sam na sam, nie trafił, ale i tak był spalony, więc gol nie zostałby uznany.

Ufff…było groźnie! Strata Herrery na środku boiska w 13 minucie, kontra WBA, Rodriguez wymienił piłkę z Rondonem, ten ostatni do Livermoore’a, ten był sam na sam z De Geą, ale strzelił za słabo i Hiszpan zdołał obronić jego strzał!

W 19 minucie dwie okazje dla United, najpierw Mata do Lukaku, ten przepchnął się w polu karnym stopera, oddał strzał, ale Foster broni, piłkę zebrał Alexis, huknął z pierwszej piłki, ale Foster znów broni!

W 29 minucie, Pogba strzela ręką i zostaje za to ukarany żółtą kartką.

W 33 minucie z daleka próbował Matić, ale daleko od bramki WBA.

Chwilę później, Herrera strącił piłkę do Lukaku, ten minął obrońcę, ale za bardzo wypuścił sobie piłkę i Foster łapie.

W 45 minucie ładna wymiana między Sanchezem a Pogbą, ten drugi oddaje strzał, ale został zablokowany!

Chwilę po przerwie, Lingard w swoim pierwszym kontakcie z piką, mógł pokonać Fostera, ale został zablokowany!

W 49 minucie dośrodkowanie do Rondon’a, ten strzela, ale De Gea spokojnie łapie.

W 53 minucie strzał z półobrotu Maty, ale daleko od bramki.

Lukaku! Nie ma gola! W 67 minucie, dośrodkowanie Martiala, Belg strzela, ale Foster jakimś cudem obronił!

W 70 minucie, Lingard strzela sprzed pola karnego, ale nie trafia w bramkę.

GOL! Dla gości…0:1 w 73 minucie. Konsternacja na Old Trafford, Rodriguez trafia do siatki po rzucie rożnym.

W 80 minucie, McClean strzela z daleka, ale obok bramki.

W 92 minucie Smalling główkował, ale prosto w Fostera.

Czerwone Diabły zagrały dziś wyjątkowo słaby i momentami żenujący futbol, nie były dziś w stanie zdominować ostatniego zespołu w tabeli i przegrały drugi meczu u siebie w tym sezonie ligowym. W rezultacie, Manchester City zdobył tytuł Premier League.

MANCHESTER UNITED 0:1 WEST BROMWICH ALBION

Bramki: 74′ Rodriquez

Man Utd: De Gea, Valencia, Lindelof, Smalling, Young, Matić, Pogba (58′ Martial), Hererra (46′ Lingard), Sanchez, Lukaku, Mata

West Brom: Foster, Gibbs, Hegazy, Dawson, Nyom, Livermoore, Rondon (85′ Sturidgge), Brunt (90+3′ Yacob), McClean, Rodriguez, Phillips (77′ Krychowiak)