Image default
Wypowiedzi

Smalling: Nie mogliśmy być klaunami patrzącymi jak City zdobywa tytuł

Chris Smalling, strzelec zwycięskiej bramki w dzisiejszym meczu, odpowiada, co Jose Mourinho powiedział im w przerwie, na którą schodzili, przegrywając 2:0.

Po fatalnej pierwszej części meczu, zobaczyliśmy kompletnie inną drużynę. W przeciągu kwadransa, udało się przejść z 2:0 na 2:3. Dwa gole Pogby oraz bramka Smallinga, opóźniły koronację Manchesteru City.

Wyżej wspomniany stoper United, w rozmowie pomeczowej, zdradził, co powiedział im w przerwie Jose Mourinho oraz co czuła drużyna, kiedy schodziła do szatni.

– Było nam wstyd, chcieliśmy jak najszybciej wrócić na murawę i zagrać godnie, pokazać, że nie damy sobą pomiatać. Do przerwy nie zasługiwaliśmy na nic, ale po zakończeniu meczu, uważam, że zasłużenie wygraliśmy. City zlekceważyło nas i zostało ukarane – powiedział Smalling.

– Wiedzieliśmy, że gramy tragicznie. Trener powiedział nam, że nie możemy być klaunami, które będą patrzeć na City, odbierające puchar, po derbowym zwycięstwie. Udało się opóźnić koronację, z czego jesteśmy dumni, bo pokonaliśmy fantastyczną drużynę, która za niedługo, zasłużenie zostanie mistrzem, lecz nie dziś i nie w meczu z nami.

Podobne artykuły

Zaha: Manchester United chciał mnie złamać

Adrian Bączyk

Mourinho: United dobrało złą taktykę na mecz z Barceloną

Adrian Bączyk

Higginbotham: United potrzebuje dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia

Mateusz Motyka