Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Nie jesteśmy tacy źli jak ludzie myślą

Jose Mourinho przekazał po wygranej z Manchesterem City, że jego zespół jest niedoceniany. Mimo zwycięstwa, Portugalczyk nie celebrował zbyt mocno wygranej i pogratulował już Pepowi Guardioli mistrzostwa.

– Nie jesteśmy taką drużyną jak ludzie sądzą, nie jesteśmy tacy źli, ja nie jestem tak złym menadżerem jak niektórzy ludzie myślą, piłkarze też nie są tacy źli jak niektórzy twierdzą. Pokonaliśmy Liverpool, pokonaliśmy Chelsea, więc to miłe uczucie ale nie chciałem dziś mocno celebrować, ponieważ oni i tak wygrają tytuł.

– Pogratulowałem Guardioli tytułu po meczu, zasłużyli na niego ponieważ nie dali innym szans. Nie przyjechaliśmy tu dzisiaj by zepsuć im imprezę. Nasze zadanie to zakończenie na drugim miejscu i to dla nas bardzo ważny wynik, ponieważ matematycznie potrzebowaliśmy 6 punktów na zapewnienie sobie miejsca w TOP4.

– Zakończenie sezonu na drugim miejscu było też bardzo ważne, teraz mamy jeszcze jeden mecz rozegrany mniej od Liverpoolu. City nie dało innym szans, mamy lepszy sezon niż poprzedni, ale to na nich nie wystarczyło – powiedział Mourinho po meczu.

Podobne artykuły

Zaha: Manchester United chciał mnie złamać

Adrian Bączyk

Mourinho: United dobrało złą taktykę na mecz z Barceloną

Adrian Bączyk

Higginbotham: United potrzebuje dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia

Mateusz Motyka