United pokonuje Swansea, Lukaku z 100 golem w Premier League

Manchester United pewnie pokonał Swansea 2:0, po golach Romelu Lukaku i Alexisa Sancheza. Dla Belga, był to setny gol w Premier League.

GOL!! Romelu Lukaku wykorzystuje pierwszą dogodną sytuację i pokonuje Fabiańskiego! Mamy 1-0! Ładna, trójkowa akcja United, Lingard między nogami Mawsona do Sancheza, ten do Lukaku, Belg przyjmuje i po lekkim rykoszecie, trafia w okienko! 5 minuta, prowadzimy!

Kapitalna okazja Lukaku! Sanchez odgrywa do Belga, ten wyszedł sam na sam, jednak jego strzał z prawej nogi, został obroniony przez Fabiańskiego! W 10 minucie, nadal 1-0.

W 17 minucie, Valencia do Lingarda, ten strzela z pierwszej piłki, ale nie trafił w nią zbyt czysto i ta, poleciała obok bramki.

GOOOLLL!! 2-0! Do bramki Swansea trafia Alexis Sanchez! Świetne podanie Lingarda, między nogami Van der Hoorna, do Chilijczyka, ten w sytuacji sam na sam się nie myli i strzela gola!

W 29 minucie ładna akcja Lingarda, minął trzech obrońców Swansea, ale lekko opóźnił strzał i przez to nie trafił w bramkę.

W 41 minucie ostre dośrodkowanie Lukaku, piłkę z linii końcowej zgrywa Young, okazję miał Sanchez, ale nie trafił w piłkę!

W 54 minucie, dośrodkowanie Valencii, Lukaku zgrywa do Sancheza, ten miał niewygodną pozycję, złożył się jednak do strzału głową, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Chwilę później Pogba zagrywa długie podanie do Maty, ten miał świetną okazję, ale posłał piłkę ponad bramką.

De Gea! W 60 minucie pierwszy strzał Swansea w tym spotkaniu, Abraham pięknie się odwrócił w polu karnym, huknął po krótkim rogu, ale Hiszpan jakimś cudem to obronił!

Dosłownie kilka sekund później, dośrodkowanie Olssona, do piłki dochodzi ponownie Abraham, strzela z woleja, ale De Gea znów kapitalnie interweniuje!

W 71 minucie Olsson oddał strzał, ale Lindelof świetnie zablokował.

W 82 minucie długa piłka do Abrahama, ten dośrodkował z powietrza, ale nie znalazł kolegów w polu karnym.

Czerwone Diabły zagrały dziś świetną pierwszą połowę, a w drugiej, umiejętnie gospodarowali siłami i kontrolowali mecz. Gole Lukaku i Sancheza dały kolejne 3 punkty w tym sezonie.

MANCHESTER UNITED 2:0 SWANSEA FC

Bramki: 5′ Lukaku 20′ Sanchez

Man Utd: De Gea, Valencia, Smalling, Lindelof, Young, Matić, Pogba, Mata (90+1′ McTominay), Sanchez (75′ Rashford), Lukaku, Lingard (76′ Herrera)

Swansea: Fabiański, Naughton, Van der Hoorn, Fernandez, Mawson, Olsson, Ki (46′ Carrol), King, Dyer (46′ Abraham), Clucas (59′ Routledge), Ayew