Sevilla wygrywa na Old Trafford, United odpada z Ligi Mistrzów

Manchester United przegrał u siebie 1-2 z Sevillą i odpadł z tej edycji Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły, potknęły się już w 1/8 finału.

Już w 1 minucie, ładna, kombinacyjna akcja, Lingard do Lukaku na 16 metr, Belg huknął z pierwszej piłki, ale nie trafił w bramkę!

Chwilę później Rashford wpada w pole karne, strzela na bramkę Rico, ale został zablokowany, dobry początek meczu w wykonaniu United!

W 6 minucie, Rashford strzelał z rzutu wolnego, z pokaźnego dystansu, ale golkiper Sevilli dobrze interweniuje.

W odpowiedzi goście, Banega z rzutu rożnego, Correa wygrywa pojedynek główkowy, strzela, ale nad bramką.

W 11 minucie, piłka odbija się do Vazqueza, który strzela od razu, na szczęście Eric Bailly blokuje wślizgiem.

Fatalny błąd Bailly’iego, stoper oddaje piłkę na 20 metrze, Sevilla próbuje to wykorzystać, ale Muriel strzela wysoko nad bramką.

Kolejny strzał Vazqueza, kolejny w trybuny, jednak goście zaczynają powoli dochodzić do głosu.

W 28 minucie, Banega do Muriela, który miał dużo czasu i miejsca, nie zdołał pokonać De Gei, strzałem z ostrego kąta. Było groźnie!

W 33 minucie, znów długa piłka do Muriela, ten przyjmuje, schodzi na prawą nogą, strzela, ale prosto w De Geę.

Sevilla nadal przeważa, Banega przyjął piłkę przed polem karnym, spróbował z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

Fellaini!! Wreszcie dobra okazja dla United! W 39 minucie, świetne zgranie Lukaku, Fellaini był sam na sam, uderzył z lewej nogi, ale Rico broni! Nadal 0:0.

W 45 minucie, Nzonzi miał trochę miejsca na połowie, postanowił strzelić, ale posłał piłkę w trybuny.

Ależ interwencja Bailly’iego!! Correa dostał piłkę na sam na sam, na 10 metr, ale Iworyjczyk, jakimś cudem, dogonił go i wybił mu piłkę spod nóg! To mógł być piorunujący początek gości.

Lingard! Nie ma gola! W 50 minucie, Lukaku świetnie poprowadził akcję, zagrał w pole karne do Lingarda, ten przyjął piłkę, zszedł na prawą nogę, uderzył, ale Rico interweniuje!!

Ależ intensywne kilkadziesiąt sekund na Old Trafford! Najpierw Rashford zagrywa w polu karnym do Alexisa, ten niepotrzebnie przyjął i jego strzał został zablokowany, Sevilla rusza z kontrą i tylko Bailly powstrzymał ją przed zdobyciem gola!  W 56 minucie nadal 0:0!

W 67 minucie, Rashford strzelał z rzutu wolnego, ale nie wyszło mu to zbyt dobrze, wychowanek United posyła piłkę nad poprzeczką.

W 72 minucie, Pogba spróbował z ponad 30 metrów, dobry strzał Francuza, niewiele brakło, by piłka wkręciła się w dolny róg bramki Rico!

GOL! Sevilla na prowadzeniu, Ben Yedder pokonuje Davida De Geę. Szybka kontra gości, Sarabia do Ben Yeddera, który przyjmuje piłkę i spokojnie strzela na 0:1. Niezwykle trudna sytuacja United, 0:1 na 15 minut przed końcem…

GOL! 0-2 dla Sevilli, Ben Yedder dobija słabe United. Rzut rożny, piłka dochodzi na 5 metr do Francuza, który głową, strzela na 0-2.

GOOOL!!! Lukaku strzela gola kontaktowego!! 1-2 w 83 minucie!! Rzut rożny, dośrodkowanie, Belg świetnie składa się do strzału z nożyc i pokonuje Rico! United jeszcze walczy!

Ben Yedder sam na sam, ale De Gea powstrzymuje go przed zdobyciem hat-tricka, 91 minuta, 1-2 dla Sevilli.

Czerwone Diabły zagrały dziś bardzo słabo i swoją postawą, doprowadziły do porażki i awansu Sevilli do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

MANCHESTER UNITED 1:2 SEVILLA FC

Bramki: 74′ 77′ Ben Yedder, 84′ Lukaku

Man Utd: De Gea, Valencia (77′ Mata), Smalling, Bailly, Young, Matić, Fellaini (60′ Pogba), Alexis, Lingard (77′ Martial), Rashford, Lukaku

Sevilla: Rico, Kjaer, Lenglet, Banega, Correa (89′ Geis), Nzonzi, Sarabia, Escudero, Muriel (72′ Ben Yedder), Vazquez (87′ Pizzaro), Mercado