Man Utd wygrywa bitwę o Anglię!

Manchester United pokonał u siebie 2-1 Liverpool i powiększył przewagę nad trzecimi „The Reds” do 5 punktów.

GOOOLLL!!! 1-0! W pierwszej akcji meczu, Romelu Lukaku zgrywa do Marcusa Rashorda, ten kapitalnie mija Arnolda i jeszcze lepiej strzelił w długi róg! Prowadzimy od 13 minuty!

Uffff… było groźnie! W 23 minucie, dośrodkowanie z rzutu rożnego, Van Dijk wygrywa pojedynek główkowy, ale jakimś cudem nie trafił z 5 metrów!

GOOOOOLLLL!! 2-0!!! Marcus Rashford!!! Dwubramkowe prowadzenie United po 24 minutach! Świetne zachowanie Romelu Lukaku, który przepchnął dwóch zawodników LFC, przeprowadził całą akcję, zagrał do Maty, który już powinien pokonać Kariusa, piłka odbiła się do Rashforda, który bezbłędnie wykończył tę akcję!

W 30 minucie, Roberto Firmino strzela z dystansu, ale prosto w De Geę, który spokojnie łapie.

Jak to nie wpadło!!?? Kapitalna akcja United, Valencia przerzucił do Sancheza, ten dośrodkował do Maty, który złożył się do kapitalnej przewrotki, ale minimalnie przestrzelił! Ależ by to była akcja!

W 48 minucie, znowu było groźnie po rzucie rożnym, znów główkował Van Dijk, ale na szczęście piłka ląduje na górnej siatce.

W 54 minucie strzela Mane, ale Bailly świetnie blokuje i spokojnie łapie De Gea.

Kolejny strzał z dystansu, zawodnika „The Reds”, ale kolejny niegroźny, tym razem Milner posłał piłkę nad poprzeczką.

GOL! Liverpool strzela gola kontaktowego. Co prawda to nie zawodnik gości trafił do siatki, tylko Eric Bailly, który zalicza pechowego samobója. Przewaga United zmalała do 1 gola.

Od bramki na 2:1 Liverpool prowadzi grę, United broni się i czeka na kontry, „The Reds” cały czas są przy piłce, ale nie zdołali stworzyć sobie żadnej dobrej okazji w tym czasie.

W 90 minucie strzela Wijnaldum, ale na szczęście zablokowany.

W 95 minucie znów było groźnie, Salah miał na nodze piłkę meczową, ale na całe szczęście posłał ją w trybuny.

Czerwone Diabły zagrały dziś świetną pierwszą połowę, a następnie w drugiej części spotkania, mądrze broniły wyniku. Świetne spotkanie Lukaku, Rashforda, gole tego drugiego dały dziś niezwykle ważne 3 punkty.

MANCHESTER UNITED 2:1 LIVERPOOL FC

Bramki: 13′ 24′ Rashford, 66′ Bailly (OG)

Man Utd: De Gea, Valencia, Smalling, Bailly, Young, Matić, McTominay, Mata (88′ Lingard), Rashford (70′ Fellaini), Alexis (90+6′ Darmian), Lukaku

Liverpool: Karius, Arnold (80′ Wijnaldum), Van Dijk, Lovren, Milner, Can, Robertson (85′ Solanke), Chamberlain (62′ Lallana), Mane, Salah, Firmino