United pokonuje Huddersfield i awansuje do kolejnej rundy FA Cup!

Manchester United pokonał Huddersfield Town na John Smith’s Stadium 0:2 i pewnie awansował do kolejnej rundy FA Cup.

GOL! Pierwsza akcja United w tym meczu i od razu bramka! Romelu Lukaku! Mata w swoim stylu zagrywa prostopadłe podanie do Belga, ten sam okiwał stopera gospodarzy i wykończył! 3 minuta, 0:1!

Blisko wyrównania! Po błędzie w ustawieniu Shawa, Van La Parra znalazł się na 5 metrze, niepilnowany, ale na szczęście, zamiast szukać gola, szukał kolegi z drużyny i przez to zepsuł akcję! Było groźnie!

W 18 minucie Young próbował z dystansu, ale został przyblokowany i piłka wylatuje na rzut rożny.

W 22 minucie kolejny atak „Terrierów”, Schindler dośrodkował do Ince, ale syn legendy United, nie zdołał skierować piłki do siatki Romero.

Dzieje się! Najpierw Juan Mata zdobył bramkę, wydawało się, że prawidłową, ale jednak po konsultacji z sędziami obsługującym VAR, anulował trafienie Hiszpana! Chwilę później Matić trafia do siatki Huddersfield, ale i tym razem był spalony! A to wszystko w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Kilka minut później Van La Parra strzelał z dużej odległości, prosto w rękawice golkipera United.

W 50 minucie Ince strzelał z rzutu wolnego, ale trafił w Lindelofa i po krótkim zamieszaniu, piłka została wybita.

GOOOLLL!!! Lukaku strzela na 0:2! Świetna, dwójkowa kontra United, Alexis wyklepał piłkę z Belgiem, następnie kapitalnym podaniem wyprowadził go na czystą pozycję, a Lukaku nie spudłował!

Od 30 minut na murawie panuje stagnacja, Huddersfield próbuje zdobyć gola kontaktowego, a United na to nie pozwala, spokojnie kontrolując przebieg meczu.

Czerwone Diabły nie zagrały dziś wielkiego spotkania, ale dzisiejsza gra wystarczyła do pokonania Huddersfield. Świetne występ zaliczył Romelu Lukaku, który zdobył dwie bramki, kolejną asystę zaliczył Alexis Sanchez.

HUDDERSFIELD TOWN 0:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 3′ 55′ Lukaku

Huddersfield: Lossl, Kongolo (70′ Malone), Billing, Van La Parra(84′ Sabiri), Williams, Ince, Quaner, Mounie, Zanka, Schindler, Hudergjonaj (70′ Smith)

Man Utd: Romero, Young, Lindelof, Smalling, Shaw, Carrick, McTominay Matić, Mata(80′ Lingard),Sanchez,(76′ Martial),Lukaku (92+1′ Bailly)