Mourinho: Old Trafford to cichy stadion

Jose Mourinho po raz kolejny skrytykował kibiców Manchesteru United, regularnie zasiadających na Old Trafford. Cytując Portugalczyka, “głośniejszy doping jest nawet na stadionie Portsmouth”.

Menedżer United w przeszłości narzekał już na brak głośnego wsparcia dla swojego zespołu, w trakcie meczu, ale gdy przedstawiciele organizacji zrzeszającej fanów, Manchester United Supporter’s Trust, zaproponowali mu spotkanie, by przedyskutować problem, zdecydowanie odmówił.

Po wczorajszej wygranej z Huddersfield, wszyscy wypytywali Mourinho o Alexis’a Sanchez’a, który zanotował debiutanckie trafienie w barwach klubu z Old Trafford.

– Do tej pory zagrał u nas tylko trzy mecze, z czego tylko jeden jako gospodarz. Pomimo tego, że Old Trafford to cichy stadion, to pewnie mu się tutaj spodoba. Boisko jest spore, murawa zawsze w świetnym stanie, piłkarze lubią tu grać – powiedział dość enigmatycznie Portugalczyk.

Poproszony przez reportera o wyjaśnienie swoich uwag co do stadionu United, Mourinho dodaje:

– Lepsza atmosfera jest już na stadionie Portsmouth. Mały, wręcz kameralny stadion, ale atmosfera, doping, niesamowita. U nas jest zazwyczaj cicho i niezbyt entuzjastycznie. Czasami brakuje tego głośnego dopingu, który mógłby ponieść moich zawodników – kończy Mourinho.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja