Fabinho: Mój czas w Monaco jest policzony, potrzebuję nowego wyzwania

Fabinho powiedział, że czuje, iż jego czas w AS Monaco jest policzony i jest on gotowy na nowe wyzwanie. W letnim oknie transferowym poważne zainteresowanie Brazylijczykiem wykazywały oba kluby z Manchesteru.

Wiceprezydent francuskiego klubu, Vadim Vasilyev powiedział też w październiku, że po zainteresowaniu ze strony Manchesteru United i Manchesteru City, Monaco jest gotowe sprzedać swojego piłkarza w kolejnym, letnim oknie transferowym. Wiadomo, że Jose Mourinho poszukuje wzmocnienia środka pomocy, nie wykluczone więc, że w najbliższe lato Czerwone Diabły postarają się o sprowadzenie Fabinho.

Oto co powiedział piłkarz o swoim odejściu:

Jeśli będzie możliwość gry w innej lidze czy klubie o większej strukturze i oczekiwaniach, będę zainteresowany. Okres spędzony w Monaco był dobry, ale czuję, że mój czas tutaj dobiega końca. Wiem, że wizja klubu to zakończenie ligi na drugiej pozycji i kwalifikacja do Ligi Mistrzów, bez liczenia na wielkie nazwiska, polegając na młodych piłkarzach. Wierzę, że przeszedłem przez ten proces. Dołączyłem jako nieznany piłkarz, wyrobiłem swoje nazwisko w klubie, wygrałem trofea, może jednak potrzebuję nowego wyzwania.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja