United gromi Yeovil Town. Alexis z asystą w debiucie

Manchester United pokonał na wyjeździe Yeovil Town, reprezentujące Football League 2, 0:4 . Udany debiut w koszulce Czerwonych Diabłów zanotował Alexis Sanchez.

W 7 minucie pierwsza okazja w tym meczu dla gospodarzy, Green wyszedł na czystą pozycję, miał dużo miejsca, ale na szczęście, strzelił prosto w Romero.

W 15 minucie centra z wolnego i Yeovil znów było bliskie gola, główka ich zawodnika ląduje jednak w rękawicach Romero.

W 24 McTominay powinien pokonać Krysiaka, ale ten zdołał obronić jego uderzenie!

W 30 minucie pierwszy strzał Alexisa Sancheza, ładnie, ale za lekko uderzył z rzutu wolnego i Krysiak spokojnie złapał.

Chwilę później Herrera huknął z pierwszej piłki, piłka poleciała wysoko na poprzeczką.

W 38 minucie z rzutu wolnego, z okolic 18 metra, strzelał Surridge, bardzo mocno, ale prosto w środek, Romero broni.

W odpowiedzi Mata, ale jego próba przyblokowana i bramkarz bez problemu łapie.

Alexis! Było blisko! 40 minuta, Chilijczyk dostał piłkę na 16 metrze, przyjął, uderzył, ale minimalnie obok słupka!

GOL! Marcus Rashford na 0:1! Anglik bardzo sprytnie wykorzystał błąd obu stoperów Yeovil i z najbliższej odległości pokonał Krysiaka! W 40 minucie United obejmuje prowadzenie!

W 50 minucie Sanchez do Rashforda, ten schodzi na prawą nogę, wjeżdża w pole karne, ale nie trafia w bramkę!

W 59 minucie spore zamieszanie w polu karnym Yeovil, ale koniec końców nie padła z tego bramka.

GOL! GOL! Ander Herrera na dwa do zera! Hiszpan fantastycznie wykończył kontrę United, dostał podanie od Alexisa i oddał bardzo ładny strzał!

W 76 minucie ładne uderzenie Jamesa, ale Romero spokojnie złapał.

W 79 minucie dobra okazja Rashforda, ale Krysiak znów bardzo dobrze interweniuje!

GOOOL! Lingard po indywidualnej akcji na 0:3! W 89 minucie, Anglik wjechał w pole karne Yeovil i nie niepokojony przez rywali, uderzył po długim rogu!

GOOLL!! 0:4, Romelu Lukaku! Belg pakuje piłkę do pustej bramki po świetnym podaniu Rojo!

Czerwone Diabły zagrały dziś bardzo dobre spotkanie, dobry debiut zaliczył Alexis Sanchez, który asystował przy golu Herrery. Dobrą zmianę dali Romelu Lukaku i Jesse Lingard.

YEOVIL TOWN FC 0:4 MANCHESTER UNITED

Bramki: 40′ Rashford 61′ Herrera 89′ Lingard 90+3′ Lukaku

Yeovil: Krysiak, Smith, Bird, (56′ Browne) Wing ( 83′ C.Smith)q, Gray, Dickson, Zoko, Surridge, Green (69′ Fisher), Sowunmi, James

Man Utd: Romero, Darmian, Rojo, Lindelof, Shaw, Carrick, Herrera, Mata (65′ Lukaku), Sanchez (72′ Lingard), McTominay, Rashford (83′ Gomes)