Mourinho: Wszystko jest na ostatniej prostej

Jose Mourinho, zapytany na pomeczowej konferencji, o sprowadzenie Alexisa Sancheza, odpowiada wprost: transfer jest tak blisko, że bliżej być nie może.

Chilijczyk opuścił dzisiejszy mecz Arsenalu z Crystal Palace, a Henrikh Mkhitaryan, wyjazdowe starcie United z Burlney. Czerwone Diabły swój mecz wygrały, a Jose Mourinho został zapytany, jakże by inaczej, o Alexisa Sancheza.

– Spodziewam się go jak najszybciej. Finalizacja jest blisko, tak blisko, że jeśli nie nadejdzie szybko to nie nadejdzie wcale – szczerze odpowiada Portugalczyk.

– Więc jestem optymistą, ludzie reprezentujący w tych negocjacjach Manchester United, robią wszystko co mogą, by dojść do porozumienia. Pan Woodward i jego współpracownicy ciężko nad tym pracują i wierzę, że im się uda.

Sanchez trenował normalnie z pierwszą drużyną Arsenalu w piątek i pojawił się temat jego obecności w kadrze meczowej, ale sam Arsene Wenger uciął te spekulacje.

– Nie wziąłem Alexisa do kadry meczowej, ponieważ wciąż nie wyjaśniła się kwestia jego transferu do Manchesteru United. Spodziewam się jego odejścia, ale nie mogę go potwierdzić, ponieważ to jak to się wszystko ostatecznie potoczy, rozstrzygnie się w przeciągu najbliższych 48 godzin – stwierdził Wenger.

Dyskusja