United wykorzystuje potknięcia czołówki i pewnie pokonuje Stoke!

Manchester United pewnie pokonał u siebie Stoke City 3:0 i zainkasował kolejne, cenne trzy punkty w tym sezonie. Gole dla Czerwonych Diabłów strzelali Antonio Valencia, Anthony Martial i Romelu Lukaku.

GOOOLLL!! Antonio Valencia w 9 minucie i mamy 1:0 dla United! Pogba rozrzucił piłkę do Ekwadorczyka, ten najpierw chciał zagrać do Lingarda, ale zdecydował się na strzał, ze słabszej, lewej nogi i wyszło mu to kapitalnie! Piękne trafienie kapitana Czerwonych Diabłów!

W 11 minucie odpowiedź Stoke, Shaqiri uderzył przewrotką, ale prosto w ręce De Gei.

W 20 minucie Mata podszedł do rzutu wolnego, w dogodnej odległości od bramki, ale trafił w mur.

Ufff… było groźnie. Chwilę po strzale Maty, Shaqiri zagrał świetną piłkę do Irelanda, ten miał przed sobą tylko De Geę, ale nie trafił w światło bramki! Dużo szczęścia teraz!

W 25 minucie zamieszanie pod bramką United, De Gea wypuszcza piłkę po starciu z Crouchem, Choupo- Moting uderza, ale Phil Jones blokuje! Rzut rożny dla Stoke.

GOOOOLLL!!!! Ależ bramka Martiala! Cudowne trafienie z dystansu! Francuz kapitalnym strzałem pokonał Butlanda, samo okienko! 2:0 w 38 minucie!

W 41 minucie Martial do Lukaku, ale Belg się poślizgnął i nie oddał strzału na bramkę gości.

Kilka minut później, Zouma groźnie główkował w polu karnym United, ale ostatecznie nie trafił w bramkę i nadal mamy 2:0.

De Gea! Świetna parada! W ostatniej akcji pierwszej połowy, Shaqiri łatwo minął Jonesa, zszedł na lewą nogę i uderzył mocno, ale De Gea kapitalnie wybronił jego strzał!!

W 59 minucie Martial nie wykorzystuje kapitalnej okazji! Francuz uderzył prosto w Butlanda z 5 metrów!

W 62 minucie Mata miał dobrą sytuację, ale posłał piłkę minimalnie obok bramki gości! Kolejne pudło w tym meczu!

GOL! GOL! GOL! 3:0! Romelu Lukaku z 11 golem w tym sezonie Premier League! Belg fantastycznie się zastawił i zszedł do boku i huknął potężnie! 72 minuta, jest po meczu!

Słupek! W 79 minucie Pogba zagrał w pole karne, Mata trącił piłkę, ale ta odbiła się od obramowania bramki Butlanda!

W 84 minucie Rashford próbował kapitalnego strzału piętką, ale golkiper Stoke świetnie się spisał! Blisko fenomenalnej bramki!

David De Gea!! Diouf biegł sam na sam, ale Hiszpan jakimś cudem to wybronił! Najpierw interweniował nogą, dobitka napastnika gości okazała się niecelna!

Manchester United zagrał dziś dobre spotkanie, choć nie ustrzegł się błędów w defensywie. Cieszy przełamanie Lukaku oraz świetna dyspozycja Pogby. Ważne 3 punkty zdobyte, potknięcie Manchesteru City wykorzystane.

MANCHESTER UNITED 3:0 STOKE CITY

Bramki: 9′ Valencia 38′ Martial 72′ Lukaku

Man Utd: De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Shaw, Pogba, Matić, Mata (82′ McTominay), Lingard (80′ Fellaini), Martial (80′ Rashford), Lukaku

Stoke: Butland, Bauer, Zouma, Martins Indi, Tymon (46′ Wimmer), Fletcher, Shaqiri, Allen, Ireland, Choupo-Moting (60′ Sobhi), Crouch (70′ Diouf)