Mourinho: Trzeba zatrzymać Davida!

Manchester United skorzysta z opcji przedłużenia kontraktu Davida De Gei o kolejny rok. Jose Mourinho chce również, by Hiszpan związał się z klubem nową, kilkuletnią umową – podaje manutd.com.

Obecna umowa De Gei wygasa w przyszłe lato, lecz klub ma możliwość przedłużenia jej o dodatkowe 12-miesięcy, co zdaniem Mourinho będzie formalnością.

Menadżer nie chce jednak na tym poprzestawać i zamierza zaproponować mu nowy, długoletni kontrakt. Portugalczyk uważa, że numer jeden w bramce United jest najlepszym bramkarzem na Świecie.

– To oczywiste, że zamierzamy skorzystać z opcji przedłużenia umowy. On jest takim bramkarzem, że klub, który chce być lepszy i lepszy, nie zamierza zmarnować opcji przedłużenia umowy. 

– Pan Woodward nie jest na wakacjach, on rzadko ma wakacje i oczywiście zamierza dać mu nowy kontrakt, który zatrzyma go tu na znacznie dłużej.

Mourinho zapytany czy rozpoczęto już rozmowy z 27-latkiem na temat jego kontraktu, odpowiedział:

– Nie wiem. Po prostu ufam zarządowi i ich pracy. Ja nie negocjuję z piłkarzami, nie rozmawiam na temat liczb i kontraktów. Mówię to, co jest oczywiste i nikt nie powie inaczej: Trzeba zatrzymać Davida.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja