Sky Sports: Man Utd pewny pozyskania Sancheza

Manchester United jest pewny sprowadzenia Alexisa Sancheza z Arsenalu – podaje Sky Sports.

Według źródeł Sky Sports News, United zamierza pokonać Manchester City w walce o Chilijczyka, o ile Czerwone Diabły są gotowe wyłożyć na stół kwotę, której żąda Arsenal, o tyle Obywatele nie chcą płacić 35 milionów funtów za skrzydłowego Kanonierów. Oprócz pieniędzy, klub z Old Trafford chce oddać do Londynu Henrikha Mkhitaryana.

Przed meczem Arsenalu z Bournemouth, w którym nie wziął udziału Sanchez, reporter Sky Sports, Jamie Cooper powiedział:

Nie ma wątpliwości, że Manchester United jest w to zamieszany i zamierza sprowadzić piłkarza na Old Trafford. Myślę, że w czerwonej części Manchesteru panuje przekonanie, że mają kwotę, której żąda Arsenal, a dodatkowo mają piłkarza, który może zainteresować Wengera.

– On oczywiście rozgląda się za wypełnieniem luki po Sanchezie i może to nastąpić bardzo szybko. Myślę, że zarobki nie będą żadnym problemem i w United panuje przekonanie, że mogą zakończyć powodzeniem transfer Sancheza na Old Trafford.

– Niebieska część Manchesteru nie zamierza płacić 35 milionów funtów, bardziej by preferowali kwotę w wysokości około 20 milionów funtów. Na ten moment wygląda na to, że nie potrzebują tak tego piłkarza, jak Jose Mourinho, co widać po staraniach United w sprowadzeniu Alexisa Sancheza na Old Trafford.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja