Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Ja przynajmniej nigdy nie zostanę zawieszony za ustawianie meczów

Jose Mourinho, na konferencji po meczu z Derby County, ostro odpowiedział Włoskiemu menedżerowi Chelsea, Antonio Conte, odnosząc się do jego występków z przeszłości.

Portugalczyk powiedział na początku tego tygodnia, że Antonio Conte zachowuje się przy linii jak klaun, co praktycznie od razu spotkało się z odpowiedzią trenera Chelsea, który takimi oto słowami zripostował Mourinho:

„Myślę, że powinien zobaczyć, jak sam się zachowywał w przeszłości. Nie wiem, może on faktycznie mówił o sobie? Niektórzy zapominają co robili i co mówili w przeszłości. To jest coś w rodzaju demencji starczej, tak mi się wydaje”

„The Special One” udzielił swojej odpowiedzi na dzisiejszej konferencji prasowej, po wygranym meczu z Derby County 2:0. Kiedy został zapytany o Antonio Conte, odpowiedział:

” Nie winię go. Prasa powinna go przeprosić, mnie także. Kompletnie źle zrozumiane pytanie i stąd ta niekontrolowana reakcja. Mówiłem o sobie. Tym klaunem jestem ja. Nie oczekuję od Conte wypominania mi moich błędów z przeszłości. Ja przynajmniej nigdy nie zostanę zawieszony za ustawianie meczów”

Mourinho nawiązał do sytuacji z 2011 roku, kiedy to będąc menedżerem Sieny, został oskarżony o ustawianie spotkań, ale w kwietniu 2016 roku został uniewinniony. Jednak były selekcjoner reprezentacji Włoch został ukarany 4 meczowym zawieszeniem w sezonie 2012/2013, a brak zeznań w sprawie ustawiania meczów.

Podobne artykuły

Solskjaer po meczu z Evertonem

Mateusz Motyka

Zaha: Manchester United chciał mnie złamać

Adrian Bączyk

Mourinho: United dobrało złą taktykę na mecz z Barceloną

Adrian Bączyk