Daily Mail: Man Utd chce trzech transferów w styczniu

Manchester United poinformował topowych agentów piłkarskich, że będzie chciał sprowadzić w styczniu do klubu aż 3 piłkarzy – informuje Daily Mail.

Czerwone Diabły zamierzają pozyskać dwóch obrońców i jednego ofensywnego, kreatywnego pomocnika.

Jose Mourinho wcześniej narzekał, że przy obecnych transferach ciężko mu skutecznie rywalizować z Manchesterem City. Władze United dadzą Portugalczykowi dodatkowe środki na transfery już w bieżącym oknie transferowym.

Mimo iż Antonio Valencia gra znakomicie na swojej pozycji, klub z Old Trafford zamierza poszukać następcy dla kontuzjowanego 32-latka. W ostatnich tygodniach o swoją przyszłość w klubie walczy Luke Shaw, którego występy wyglądają obiecująco, niezależnie od tego czy Anglik zostanie czy nie, United chce wzmocnić i jego pozycję.

Władze klubu nie są też zadowolone z powodu kulejącej formacji ofensywnej i chcą sprowadzić klasowego, ofensywnego pomocnika.

Zapytany, czy United dokona transferów w styczniu, Jose Mourinho odpowiedział:

Nie wiem. Szczerze, wiem że mamy w tym momencie problemy, może za 2-3 tygodnie niektórzy piłkarze będą zdrowi. Czy wzmocnimy skład teraz, czy dopiero latem? Na ten moment nie mogę na to odpowiedzieć.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja